Soru Mi6x Yüz Tanıma

devir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit Vardar
Cihazım
Mi 6x
Konular
4
Telefonumda Miui Global 9.5.7 versiyonu yüklü. Telefon yüz tanımayı destekliyor fakat menülerde öyle bir bölüm bulamadım. Acaba global versiyonda yüz tanıma özelliği yok mu?

zaur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zaur
Cihazım
xiaomi mi 6x
Konular
0
bölge seçimi farkediyomu tüm özellikleri kullana bilmek için?

Oyla:

zaur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zaur
Cihazım
xiaomi mi 6x
Konular
0
yardımın için çok teşekkür ederim.yükledim.herhangi bir sıkıntı yok.sadece yükledikten sonra 1 kere yeniden başlatmak gerekiyor.yoksa aşırı kasıyor.face unlock,ai,sahne algılama,türkçe dil desteği mevcut.herhangi çinçe karakter görmedim.yükleme için
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
adresine girin.ordaki 1.6gblık dosyayı indirip zipten çıkarın,içinde miui 10 v 8.7.12 mevcut.onu istediğiniz sürümü indirip değiştirin ve videoda anlatıldığı gibi adım adım yapın.çok basit,temiz ve hatasız.benim yüklediğim sürüm xiaomi.eu_multi_MI6X_V10.0.2.0.ODCCNFH_v10-8.1.zip .herhangi bişey yapmadan bilgisayarınıza tüm bilgileri güncelleyin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

son cümlede yazmak istediğim herhangi bişey yapmadan tüm bilgilerinizi yedekleyin pcye

Oyla:

illegalleon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferman
Cihazım
Mi 6
Konular
2
yardımın için çok teşekkür ederim.yükledim.herhangi bir sıkıntı yok.sadece yükledikten sonra 1 kere yeniden başlatmak gerekiyor.yoksa aşırı kasıyor.face unlock,ai,sahne algılama,türkçe dil desteği mevcut.herhangi çinçe karakter görmedim.yükleme için
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
adresine girin.ordaki 1.6gblık dosyayı indirip zipten çıkarın,içinde miui 10 v 8.7.12 mevcut.onu istediğiniz sürümü indirip değiştirin ve videoda anlatıldığı gibi adım adım yapın.çok basit,temiz ve hatasız.benim yüklediğim sürüm xiaomi.eu_multi_MI6X_V10.0.2.0.ODCCNFH_v10-8.1.zip .herhangi bişey yapmadan bilgisayarınıza tüm bilgileri güncelleyin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

son cümlede yazmak istediğim herhangi bişey yapmadan tüm bilgilerinizi yedekleyin pcye

Önemli değil.

Oyla:
Üst Alt