Soru mi6x volte ve vowifi

teknisyen39

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eymen
Cihazım
mi a2
Konular
3
Merhaba bir çok xioami telefonda vowifi ve volte özelliğini aktif etmişler biz mi 6x de bu servisleri nasıl aktif edebiliriz mi 6x vowifi ve volte için hiçbir çalışma yokmu acaba
ben bazı şeyler yaptım

Miui 10 haftalık rom kullanıyorum
hattım turkcell
vowifi için *#*#869434#*#*
volte için *#*#86583#*#*
kodlarını girdim volte aktif oldu üst menüde simgesi çıkıyor fakat vowifi menude çıkmasına rağmen ve ayarların açık olmasına rağmen simgesi gelmiyor ve çalışmıyor
redmi note 6 da efs dosyalarını değiştirip aktif eden ve kullananlar var mi 6x için ne yapılabilir sayın yetkililerimizi göreve çağırıyoruz saygılar :)

mi6x volte = 4.5g internet ve telefon şebekesini aynı anda kullanarak hd görüşme yapmanız için
mi6x vowifi = telefonunuzun çekmediği şebekenin hiç olmadığı yerlerde wifi üzerinden normal telefon şebekesine erişmenizi sağlıyor yani wifi interneti baz istasyonu gibi
kullanıyorsunuz.

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
hocam bende volte etkin görüşme esnasında hd ibaresi çıkıyor çalışıyor sanırım eu rom kullanıyorum

Oyla:

teknisyen39

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eymen
Cihazım
mi a2
Konular
3
evet efendim volte bendede aktif onda bir sorun yok ama vowifi çalıştıramıyorum sanırım efs dosyalarına müdahale gerekiyor redmi note 6 da ve bazı xiaomi modellerinde çalıştırmayı başarmışlar mi6x içinde çalışırsa mükemmel olacak çünkü evde hattım çoğu zaman telefonum çekmiyor vowifi çalıştırmayı başarabilirsek şebeke çekmeme probleminden kurtulmuş olacağız bildiğiniz gibi vowifi normal yollardan şebeke sinyali alamadığınızda otomatik olarak devreye girip evdeki yada iş yerindeki wifi hattınızı kullanarak baz İstasyonun erişmenizi sağlıyor bir nevi sip servisi gibi bir şey. sevgili uzmanlarımız desteğinizi bekliyoruz saygılar ☺️

Son düzenleme:
Oyla:

teknisyen39

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eymen
Cihazım
mi a2
Konular
3
Arkadaşlar mmengi arkadaşımızın verdiği mi8 vowifi dosyaları ile mia2 ve mi6x de denedim çalışıyor volte vowifi ikisininde simgeleri geldi uçak moduna alarak aramada yaptım gayet güzel konuşuluyor teşekkür ediyorum. :) ( mmengi ) arkadaşım...

Çözüldü - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - VoWifi Aktivasyonu = Mi A2 ve Mi 6x de çalışıyor denenmiştir. hemen uygulayın telefonu çekmeme derdine son, yanlız üzülerek söyleyeyim Bu hizmeti şu anda Türkcell veriyor Turktelekomda çalışmadı vodafone hattım olmadığı için deneyemedim onlarda inşallah en kısa zamanda açarlar.

Son düzenleme:
Oyla:

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
Arkadaşlar mmengi arkadaşımızın verdiği mi8 vowifi dosyaları ile mia2 ve mi6x de denedim çalışıyor volte vowifi ikisininde simgeleri geldi uçak moduna alarak aramada yaptım gayet güzel konuşuluyor teşekkür ediyorum. :) ( mmengi ) arkadaşım...

Çözüldü - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - VoWifi Aktivasyonu = Mi A2 ve Mi 6x de çalışıyor denenmiştir. hemen uygulayın telefonu çekmeme derdine son, yanlız üzülerek söyleyeyim Bu hizmeti şu anda Türkcell veriyor Turktelekomda çalışmadı vodafone hattım olmadığı için deneyemedim onlarda inşallah en kısa zamanda açarlar.
aynen hocam sağolasın 6x de şuan denedim eu rom betada çalıştı volte çalışıyordu zaten de vowifi şuan denedim uçak modunda çalışıyor eyvallah

Oyla:
Üst Alt