Soru Mİ6 Yaşadığınız Sorunlar

• Konbuyu başlatan msy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 45
  • Görüntüleme 13K

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
Arkadaşlar hepinizin bildiği üzere forumda Mİ6 ile ilgili sorunları olan arkadaşlar var. Bende Mİ6 alacağım bu yüzden Mİ6 kullanan arkadaşlardan ricam ne tür sorunlarınız var bildirim gelmeme vs. gibi sorunlar yaşıyormusunuz kullandığınız romla birlikte cevap verirseniz iyi olur.

morwoss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BUĞRA
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
1
Hepsıburadadan aldım 64gb kararlı 8.2 romlu yaklasık 1aydır kullanıyorum.
Kenarların asınması sorununu yasamadım
Bıldırım gelmeme olayını yasamadım
Kameradan sıkayetcı değilim çünkü telefonu kamera amaclı kullanmıyorum aksine cokta güzel kamerası var Bence
Telefon cok kaygan ve arkası cam oldugu icin pürüzlü bır yuzeye koydugunda cabuk çiziliyo
Göğüs hizasından ekran yere gelecek şekilde mermere düşürdüm tek bır sorun olmadı
Parmak izi sorunu yaşamadım
Galeride ve kameradayken durduruldu hatasını bikaç kere aldım yazılımsal olduğunu düşünüyorum.
Oyun performansı efsane ve pilı kokluyo sadece
Bataryaya laf yok
Ozetle hocam ; pıyasadakı en ıyı telefon dıyebılırım iddialıyım.
Sorun yasayan arkadaşlar haklılardır illaki. Nerden aldığına dıkkat etmelı ve imalat şanslarına kalmış sanırım.
(Suana kadar sorun yaşamadığım hıc sorun cıkmayacagı anlamına gelmez)

• Beğen
Tepkiler: msy
Oyla:

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kameradan sıkayetcı değilim çünkü telefonu kamera amaclı kullanmıyorum aksine cokta güzel kamerası var Bence
Telefon cok kaygan ve arkası cam oldugu icin pürüzlü bır yuzeye koydugunda cabuk çiziliyo
Göğüs hizasından ekran yere gelecek şekilde mermere düşürdüm tek bır sorun olmadı
Galeride ve kameradayken durduruldu hatasını bikaç kere aldım yazılımsal olduğunu düşünüyorum.
Bataryaya laf yok
Sorun yasayan arkadaşlar haklılardır illaki. Nerden aldığına dıkkat etmelı ve imalat şanslarına kalmış sanırım.
Tabiki hocam sorun çıkmasın zaten de böyle yazanlar olunca benimde keyfim kaçıyor sonra diyorum cepport gittigidiyor da 360 tane Mi6 satmış diğerlerini bilmiyorum ama eminim ki onlarda o kadar satmıştır. Böyle sorunlar yazan 3-4 kişi var. O yüzden şans işi diyorum inşallah problem yaşamam.

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Bende bi aydır kullanıyorum sanırım.önce global rom yüklüydü sonra eu roma geçtim.bence global rom daha güzel.telefonda bi sıkıntı yaşamadım.ne bildirim ne başka bişey.su gibi akıyor tel.şiddetle tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: msy
Oyla:

sedinho

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sedat
Cihazım
note 3
Konular
1
Arkadaşlar yaklaşık 2 aylık kullanımdan sonra 2 sorum olacak. Yardımcı olursanız sevinirim.

1- whatsapp fotoğrafları eskiden kendi klasörüne düşüyordu şimdi galeriye girdiğimde direk fotoğraflarda çıkıyor. bunun sebebi tema değişikliği olabilir mi ? değilse nasıl değişebilirim ?

2- internet paylaşımı maalesef yapılamıyor. (farklı bir konuda dil ingilizce yapıldığında düzeldiğini söylemiştim ama maalesef yanılmışım)

Oyla:

erd_25

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
....
Cihazım
Mi6
Konular
0
Bataryaya laf yok
Merhaba hocam bende h. Buradadan aldım. Bizim güncellemeler kendi otomatikman gelecek yoksa rom filan kurmaniza gerek varmı. 1 aydır kullanıyorum güncellemelerden kontrol ediyorum hiç güncelleme gelmedi size geldimi fark varmi

Oyla:

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba hocam bende h. Buradadan aldım. Bizim güncellemeler kendi otomatikman gelecek yoksa rom filan kurmaniza gerek varmı. 1 aydır kullanıyorum güncellemelerden kontrol ediyorum hiç güncelleme gelmedi size geldimi fark varmi
Şu dönemde güncelleme gelmeyebilir çünkü MIUI9 güncellemesi üzerine çalışıyorlar. Romda bir sorun yoktur :)

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Bende bi aydır kullanıyorum sanırım.önce global rom yüklüydü sonra eu roma geçtim.bence global rom daha güzel.telefonda bi sıkıntı yaşamadım.ne bildirim ne başka bişey.su gibi akıyor tel.şiddetle tavsiye ederim
Herkes kendine uygun Rom'u deneme yanılma yöntemi ile bulmalı...ben kendi Cihazım için neredeyse ne varsa, hepsini denedim, ancak en sorunsuzu kararlı global

Oyla:
Üst Alt