Yardım Mi6 wifi kapanıyor

Ekaragozli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eyüp
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
1
Forum puanı
0
Arkadaşlar merhaba, şuan elimde mi6 6 128 model var ve wifi ui açıyırum kendiliğinden kapanıyor hatta wifi menüsünü açyıktan sonra cihaz saçmalıyor bunun srbebi nedir ?Çözüm var mı? Yardımcı olursanız sevinrim.

Zeus001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
Redmi 4X
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Forum puanı
43
Bende Redmi 4X vardı benzer bir sorun oldu mesela uçak kodunu açıyordum ama wifi kapanmiyordu , bazen hiç açılmıyordu en temizi cihazı sıfırla . Bu arada ne zamandir sende ve hiç sifirladinmi ?

jackalsifo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Forum puanı
0
aynı sorun bende de oldu .Dün denemek için miGlobe rom kurmuştum. format data yapmadan kurduğum için sanırım uygulamalarda hep durduruldu hatası aldığım için tekrar TWRP den aldığım yedeğe eu stabil 10.3.1 e geri döndüm sonrasında wi fi açmama sorunu oluştu. En iyisi temiz kurulum yapmak. Sizce pie ve gcam ile sorunsuz olan rom hangisi tavsiyeleriniz neler olur ?

cemcakiroglu

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
Cem
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Forum puanı
7
Rootlu cihazlarda çözüm vardır. Aynı sorun benim de bu sabah başıma geldi çözüm şöyle:
Herhangi bir root explorer programı ile data/misc/wifi klasöründeki wpa_supplicant.conf adlı dosyayı silip yeniden başlatınca sorun düzeliyor. Ancak yeniden başlatınca sorun yeniden oluşabiliyor çözümü tekrarlayınca halloluyor.

Ekaragozli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eyüp
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
1
Forum puanı
0
Sorunu global kararlı rom atrak hallettim.

Üst Alt