Soru Mİ6 vs. Mi8 Lite Sizce Hangisi?

• Konbuyu başlatan Solin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 25
  • Görüntüleme 3K

Solin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERCAN
Cihazım
Xiaomi Mİ 6
Konular
6
İyi günler arkadaşlar. Şuan kullanmış olduğum Xiaomi Mi6'ya yakın bir arkadaşım talip oldu 2000tl'ye. Mi6'mı satıp, Mi8 Lite almayı düşünüyorum lakin kararsız kaldım.
Çevremde kimi mi6yı sat, sıfır mi8 lite al diyor. Kimi de satma pişman olursun diyor.
Kararsız kaldım. Sizlerin de fikirlerini almak istiyorum. Teşekkürler.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

T.ç.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Tuna
Cihazım
Mİ8 LİTE
Konular
7
mi 8 lite ın işlemcisi 710 bile değil, Qualcomm Snapdragon 660, mi 6 nın işlemcisi nasıl küçük kalıyormuş ben de anlamadım.
arkadaşlar dikkat ederseniz yorumumda mi6 ve mi8 lite ın işlemcilerini karşılaştırmadım , mi6 nın ekranı küçük işlemcisi eski anlamında dedim(eski yazmayı atlamışım ) mi6 kur artışından önce 1600 tl seviyesideydi ve almayanı huncarca dövüyorlardı...1 sene geçmesine karşın 2.el cihazı 2000 tl ye satabiliyor olmak bence büyük başarıdır...mi 8 lite ise adı üstünde lite... genel bilgi ve tercih olarak ise uygulamaların 2-3 sn geç açılmasına sabır gösterip boşu boşuna telefonlara yüksek fiyat ödenmesine karşıyım... 1700 TL 'ye mi8 lite alıp üstüne de yine aynı fiyata ps4 alırım toplamda bana 3500 gibi bir rakama mal olur ve tv karşısında doya doya oyunumu oynarım , telefonu da telefon gibi kullanırım...tabiki bu benim görüşüm...

Oyla:

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Mi6 çok güzel telefon ve sorunsuz. İkinci el için aldığınız fiyat bence de çok iyi.
Mi6 yı satcak olsam, mi8 alırdım. "lite" veya "se" modeli değil.

Oyla:

Solin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERCAN
Cihazım
Xiaomi Mİ 6
Konular
6
Mi6 çok güzel telefon ve sorunsuz. İkinci el için aldığınız fiyat bence de çok iyi.
Mi6 yı satcak olsam, mi8 alırdım. "lite" veya "se" modeli değil.
Mi8 için şimdilik bütçem yeterli değil. 2000 é mi6yı verdiğim için aldığım parayla kapalı kutu sıfır mi8 lite alıyorum. Hiç değilse sıfır cihaz sahibi olurum

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
snap 845 ve 855 de yolda olduğundan dolayı haliyle eski kaldı 835 :):) ( iki sene öncesinin işlemcisi )

Konu mi6 vs mi8 lite ile ilgili olduğu için söyledim çünkü arkadaş mi8 lite düşünüyor 845 veya 855li bir cihaz değil o yüzden yani :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

710, 835 ten büyüktür hocam. 8=)Araştırmadan yorum yapınca böyle oluyor. facepalm~~

Hehehe malesef haklısınız hocam :)

Oyla:
Üst Alt