Mi6 V9.2.4.0 (ÇİN) Yayınlandı

Asilombard

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Asilombard
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Şimdi bu sürümde nasıl bir yenilik yapılmış.linkten bakıp anlayan var mı?
Mesela sadece müzik demiş kulaklık ses seviyesi yükseltildi mi?
Netlik kazandıran bi açıklama bulamadım doğrusu

Yorumlara bakılırsa Çinliler sürümden memnun gibi peki biz memnun kalacak mıyız? Sizce..

Ekli dosyalar

• 120939xogflnhwyicylyqx.png
    120939xogflnhwyicylyqx.png
    380,6 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:

sengonulsami

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sami
Cihazım
mi 6
Konular
0

Yorumlara bakılırsa Çinliler sürümden memnun gibi peki biz memnun kalacak mıyız? Sizce..

Harbiden cok uzduler bizi ferrariyi dogan slx yaptilar insallah bizede guzel bi guncelleme gonderirler

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Asilombard

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Asilombard
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Harbiden cok uzduler bizi ferrariyi dogan slx yaptilar insallah bizede guzel bi guncelleme gonderirler

Doğru söylüyorsun kardeşim
Dünya da talep edilen bi marka haline gelmiş olmak var. Birde talep edilen ülkelerin sorunlarını yakından takip edememek var. Bu bence büyük bi sorun ve pazar kaybı var eder. Resimde görüldüğü üzere mi6 rom düzenleyen kişi ve ya kişiler sorunlara nasıl yaklaşıyor çok önemli o pc başında düzenleme yapan kişi diğer sürümle yeni sürümü önce kendi karşılaştırmadan mı sunuculara gönderiyor. Gerekli sorun ve istenilen taleplerin listesini kontrol etmeden mi incelemeden mi yeni bir sürüm oluşturuyor. anlamak zor.
güzel bi sürüm gelir inşallah ne diyelim :)

Oyla:

sengonulsami

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sami
Cihazım
mi 6
Konular
0
Doğru söylüyorsun kardeşim
Dünya da talep edilen bi marka haline gelmiş olmak var. Birde talep edilen ülkelerin sorunlarını yakından takip edememek var. Bu bence büyük bi sorun ve pazar kaybı var eder. Resimde görüldüğü üzere mi6 rom düzenleyen kişi ve ya kişiler sorunlara nasıl yaklaşıyor çok önemli o pc başında düzenleme yapan kişi diğer sürümle yeni sürümü önce kendi karşılaştırmadan mı sunuculara gönderiyor. Gerekli sorun ve istenilen taleplerin listesini kontrol etmeden mi incelemeden mi yeni bir sürüm oluşturuyor. anlamak zor.
güzel bi sürüm gelir inşallah ne diyelim :)
Inan bugün cihazi satmayi dusunuyordum yalan yok satip huawei p10 alacaktim. Sonra dedim bi bekleyelim bakalim nasil olsa gelecek egerki yeni güncellemede tatmin etmezse xiaomi ile iliskimi keserim. Cihaz donanim olarak guzel olabilir fakat yazilimda cok onemli. son rotuslari oynuyorum bakalim ne olacak merak icerisindeyim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

Asilombard

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Asilombard
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Cihaz gerçekten iyi ve güzel kardeşim yazılımda da profesyonel olmak şart fiyat bakımından bakacak olursak normal gibi ama can sıkıcı oluyor bazen alışıyorsun bi şeylere bi bakmışsın yok etmişler

Oyla:

sengonulsami

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sami
Cihazım
mi 6
Konular
0
Cihaz gerçekten iyi ve güzel kardeşim yazılımda da profesyonel olmak şart fiyat bakımından bakacak olursak normal gibi ama can sıkıcı oluyor bazen alışıyorsun bi şeylere bi bakmışsın yok etmişler
Ya girdiğin pazar o kadar riskli iken böyle basit hataların olmaması gerek. Bende buna anlam veremedim :) kısa tutsalar bari bl kilidini acmak zorunda kalmasak :)

Oyla:

Asilombard

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Asilombard
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Şimdi bu güncellemenin küresel halini beklemedeyiz. Memnun olacak mıyız bilemem tabi ki @xi
Ya girdiğin pazar o kadar riskli iken böyle basit hataların olmaması gerek. Bende buna anlam veremedim :) kısa tutsalar bari bl kilidini acmak zorunda kalmasak :)

Kullanıcılarını tekrar eski sürüme yöneltmeyecek kadar kararlı bi sürüm oluşturmaları şart eski sürüm ile yeni sürüm yüklü iki telefonun farkını biz ayırt edebiliyorsak uzman olan kişilerin daha detaycı olmaları gerekir.

Oyla:

sengonulsami

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sami
Cihazım
mi 6
Konular
0
Şimdi bu güncellemenin küresel halini beklemedeyiz. Memnun olacak mıyız bilemem tabi ki @xi

Kullanıcılarını tekrar eski sürüme yöneltmeyecek kadar kararlı bi sürüm oluşturmaları şart eski sürüm ile yeni sürüm yüklü iki telefonun farkını biz ayırt edebiliyorsak uzman olan kişilerin daha detaycı olmaları gerekir.
Oyle bide yazilimda piyasanin cok altinda bi sadelik var yada bana oyle geliyor. Örneğin kendine has bi klavyesi yada bi herzaman acik ekran yapabilir mercedes var benzinimiz yok :)

Oyla:

Asilombard

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Asilombard
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Oyle bide yazilimda piyasanin cok altinda bi sadelik var yada bana oyle geliyor. Örneğin kendine has bi klavyesi yada bi herzaman acik ekran yapabilir mercedes var benzinimiz yok :)

haha :) doğru valla ne diyelim

Oyla:

mertikotr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert Şentürk
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
2

Telefon canavardı önceki sürüm daha iyiydi bence bir önceki sürüme dönüp güncelleme yapanların yorumlarını okuyarak stabil olana kadar beklemek tavsiyemdir.

Oyla:
Üst Alt