Soru Mi6 Unlock Sonrası

sefa0033

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
sefa0033
Cihazım
Mi6
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 10 Global Beta 8.12.27
Telefon Modeli
Mİ6
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar merhaba. Yardımınıza ihtiyacım var. Şimdi ben 72 saat bekledim ve unlock açacam. Sonra ne yapmamız gerekiyor? Rot mu atmamız gerekiyor. Unlock tan itibaren tane tane linklerlerle beraber ne yapmam gerektiğine dair yardımcı olacak arkadaş arıyorum. Unlock a geçmeden önce sizlerden pc başında şuan cevap bekliyorum arkadaşlar.
Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Kurallar gereği mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.
Mesaj içeriğinizi ve başlığınızı düzenledim.

Unlock yaptıktan sonra hemen bir şeyler yapmak zorunda değilsiniz. Yani unlock yaptım sırasıyla ne yapmam gerekir diye bir şey yok hocam. BL kilidiniz açılsın, sonrasında cihazınıza ait Xiaomi Mi6 bölümünü inceleyin. Root atmak isterseniz, Custom Rom atmak isterseniz, Google Kamera vs. herşeyin konusu mevcut ne yapmak isterseniz yapabilirsiniz.

Oyla:

sefa0033

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
sefa0033
Cihazım
Mi6
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu konuda biraz bilgisizim. O yüzden . Sürekli bir rot tan bahsediliyor. Rot ne işe yarıyor ve önerebileceğiniz rot var mı hocam? Varsa link atabilir misiniz?
Teşekkürler.

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Hocam bu konuda biraz bilgisizim. O yüzden . Sürekli bir rot tan bahsediliyor. Rot ne işe yarıyor ve önerebileceğiniz rot var mı hocam? Varsa link atabilir misiniz?
Teşekkürler.
Mesaj içeriğinizi 2. defa büyük harfle yazdığınız için düzeltiyorum. Uyarı almak istemiyorsanız lütfen kurallara uygun yazınız.

Aceleci davranmayın, aklınıza takılan tüm sorular için Sıkça Sorulan Sorular bölümünü ziyaret edin. Üstteki mesajımda demiş olduğum gibi cihazınız için oluşturulan güzel anlatımlı, kolaylıkla uygulayabileceğiniz Root anlatımları mevcut. Cihazınız için hazırlanan tüm konuları okuyun ki yapacağınız işlemlerde bilgi sahibi olun.

Recovery - Mi 6 Twrp 3.2.3-0 (Sagit)
Recovery - Mi5 ve Diğer Xiaomi Cihazlara TWRP Yükleme Anlatımı MIUI9/10 (Nougat/Oreo)

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
42
Teşekkürler.

hmthvrn hocam örnek yönetici sorumluluğuyla size yapmanız gerekenleri açık ve net şekilde izah ediyor. Fakat Rot ne işe yarıyor dediğiniz anda hakikaten ( benden bile ) bilgisizsiniz demektir.
Bence bu işe kalkışmadan önce iyi düşünün. Hatta hiç bulaşmayın. Zira yapacağınız yanlış bir işlem neticesinde telafisi zor bir durumla karşılaşabilirsiniz.
Forumda örneği çok...

Oyla:
Üst Alt