Yardım Mi6 Sürekli Açılıp Kapanıyor

fatihreis33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi6
Konular
2
Merhaba
Yaklaşık 6 aydır kullandığım telefonum dün akşam herhangi bir düşme veya darbeye maruz kalmamasına rağmen kapandı ve kendi kendine sürekli kapanıp açılma döngüsüne girdir. Fasboot vs işlemlere girilmiyor. Pcye bağlamama rağmen görmüyor. Garantisi Evo Bt. İnternetten yaptığım araştırmada Evo neredeyse tüm telefonlara darbeye bağlı lehim kopması anakart değişimi şeklinde kullanıcı hatası olarak yansıtmakta ve ücret istemekte. Açılıp kapanma ile ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

CpoeT

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Merhaba
Yaklaşık 6 aydır kullandığım telefonum dün akşam herhangi bir düşme veya darbeye maruz kalmamasına rağmen kapandı ve kendi kendine sürekli kapanıp açılma döngüsüne girdir. Fasboot vs işlemlere girilmiyor. Pcye bağlamama rağmen görmüyor. Garantisi Evo Bt. İnternetten yaptığım araştırmada Evo neredeyse tüm telefonlara darbeye bağlı lehim kopması anakart değişimi şeklinde kullanıcı hatası olarak yansıtmakta ve ücret istemekte. Açılıp kapanma ile ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
Zenex hocam size yardımcı olabilir belki bir iletişime geçin

Oyla:

tweezers1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhat
Cihazım
iphone 7
Konular
8
usb kablo takılı ses kısma on of basılı tut 1 dakika fastboot moda geçip kaldığı an flashşa

Oyla:

fatihreis33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi6
Konular
2
usb kablo takılı ses kısma on of basılı tut 1 dakika fastboot moda geçip kaldığı an flashşa
Merhaba cihazın bootloader kilidi açıldıktan sonra deneyebilirim ama fasboottan modda 5 saniyeden fazla durmuyor cihaz. Kilidi açtıktan sonra deneyeceğim.

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Grafik Tasarım ve Otomasyon
Konular
15
Merhaba cihazın bootloader kilidi açıldıktan sonra deneyebilirim ama fasboottan modda 5 saniyeden fazla durmuyor cihaz. Kilidi açtıktan sonra deneyeceğim.

Çok can sıkıcı bir durum
Umarım çözüme kavuşur

Oyla:

fatihreis33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi6
Konular
2
Çok can sıkıcı bir durum
Umarım çözüme kavuşur
Hiç sormayın hocam o kadarda dikkat ediyordum cihaza ne root ne gereksiz program 360 kılıfla kullaniyordum. Tertemiz cihaz bir anda konuşurken gitti açılıp kapanma başladı. Gördükçe sinir sistemim bozuluyor.

Oyla:

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Grafik Tasarım ve Otomasyon
Konular
15
Hiç sormayın hocam o kadarda dikkat ediyordum cihaza ne root ne gereksiz program 360 kılıfla kullaniyordum. Tertemiz cihaz bir anda konuşurken gitti açılıp kapanma başladı. Gördükçe sinir sistemim bozuluyor.

Sakınan Göze Çöp Batarmış
Ne kadar sakınsakda,üzerine düşsekte, koruyup kollasakta
Mutlaka birşeyler oluyor.
Teknoloji işi şanş işi galiba
Umarım tez zamanda çözüme kavuşturursun

Oyla:

fatihreis33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi6
Konular
2
Sakınan Göze Çöp Batarmış
Ne kadar sakınsakda,üzerine düşsekte, koruyup kollasakta
Mutlaka birşeyler oluyor.
Teknoloji işi şanş işi galiba
Umarım tez zamanda çözüme kavuşturursun
İnşallah hocam xiaomi markasını ve ithalatçı garantisini bilerek aldım 2 cihaz biri eşime biri bana. Gayet memnunduk. 1 hafta ara ile ikisi de arıza yaptı. Yapacak birşey yok.

[doublepost=1517336829,1517211056][/doublepost]

Merhaba

Bootloader kilidini açmak için başvurdum onay geldi.Fakat cihazı açıp ayarlardan mi unlock seceneğini aktifleştiremediğim için hiçbir işe yaramadı. Ayrıca fastboot modunda cihaz 5 saniyeden fazla kalmıyor. Mi unlock programı cihazı görmeden tekrar restart yapıyor. Servisten başka çözüm kalmadı galiba.

Oyla:

fatihreis33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi6
Konular
2
Zenex hocam baksin birde o belki birseyler yapabilir

Az önce telefon açıldı. Fakat sanki arka arkaya power tuşuna basılıyormuş gibi ekran kilidi açılıp kapanıyordu. Ses kısma tuşuna basılı tutarak 20 saniye kadar kullandım.Sonra yine sürekli mi logosu geliyor kapanıp açılmaya devam ediyor. Galiba yazılımsal değil.Power tuşunda sorun var gibi geldi bana. Yarın servise verip sonucu bekliyeceğim artık. Yardım etmeye çalışan, fikir ve bilgilerini paylaşan herkese teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt