Yardım Mi6 şarj alma ve pil ömrü sorunu

mr.zweig

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mİ 6
Konular
10
Önceden şarjım çok çabuk tükeniyordu, hani 100 olup doksan olurdu yarım saat içinde kendi kendine. Neyse son bir iki gündür de resmen telefon durup dururken bir şarj oluyor bir şarj olmuyor. Farklı şarj cihazları ile de denedim ancak sonuç bu. Kafayı yemek üzereyim aptal cihaz yüzünden. Bu konuyu açmak için şarjdan çıkardım fuldü üstünden iki dakika geçti şuan bu konuyu yazıyorum ve 88e düştü. Bir de düşüşe geçiyor yüzde 5 oluyor şarja sokuyorum 50 oluyor. Sonra bir sorun var deyip telefonu yeniden başlat yapıyorum ama yapmıyor telefon açılmıyor, batarya boş görünüyor. Şarja sokup uzun süre açma tuşuna basıyorum ve açıldığında 45e falan çıkıyor. Cidden şu durumu izah edebilecek birisi var mı, telefonu duvara atmamak için zor duruyorum..

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
pil ömrünü tamamlamış değiştir

mr.zweig

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mİ 6
Konular
10
pil ömrünü tamamlamış değiştir
Düzelir mi dersiniz çünkü maddi anlamda bir dar boğazdayım hani batarya alırım sonra düzelmez falan yine bir masraf çıkar diye korkuyorum. Bir de delta servis garantisi var bende, Şubat ayına kadar da devam edecek. Sonuçta benim fiziksel olarak zarar verdiğim bir durum yok. Mi6 şarj cihazı dışında hiçbir cihazla şarj bile etmedim. Şarjda oyun bile oynamadım...delta Servis garantisi işe yarar mı

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Düzelir mi dersiniz çünkü maddi anlamda bir dar boğazdayım hani batarya alırım sonra düzelmez falan yine bir masraf çıkar diye korkuyorum. Bir de delta servis garantisi var bende, Şubat ayına kadar da devam edecek. Sonuçta benim fiziksel olarak zarar verdiğim bir durum yok. Mi6 şarj cihazı dışında hiçbir cihazla şarj bile etmedim. Şarjda oyun bile oynamadım...delta Servis garantisi işe yarar mı
androidde uygulamalar var pil sağlığı diye bi indir bak.telefondan anlıyorsan pilini sök multimetre ile voltajını ölç yaz en kesin yol bu .anlamıyorsan hiç bulaşma

mr.zweig

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mİ 6
Konular
10
androidde uygulamalar var pil sağlığı diye bi indir bak.telefondan anlıyorsan pilini sök multimetre ile voltajını ölç yaz en kesin yol bu .anlamıyorsan hiç bulaşma
Yok hocam hiç anlamam o yüzden servise bir götürcem inşallah garanti kapsamına dahil olur

mr.zweig

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mİ 6
Konular
10

Ekli dosyalar