Yardım Mi6 reset atma sorunu

gunebakanweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
3
Mi6 sürekli mi ekranında kapanıyor tekrar başlıyor. Fastboot veya recovery ekranında da aynısı oluyor. Recovery e giriyor bir saniye içinde kapanıyor tekrar aynı ekran açılıyor bu döngü sürekli devam ediyor. Bu donanımsal bir sorun mu.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam ne yaptın da böyle oldu paylaşmak istermisin?bunun mutlaka bi başlangıç noktası vardır.bu olayı tetikleyen bişey?ayrıca başlığı da düzenlemeni tavsiye ederüm çünkü böyle bi başlıkla konu açılmaz

Oyla:

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
geçmiş olsun. olabilir de olmayabilirde, bunu anlamanın yolu sıfırdan yazılım kurmak. edl mod dedikleri yöntem yada başka bir yolu varsa o şekilde

Oyla:

gunebakanweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arka planda müzik çalarken sosyal medyada işlem yaparken önce ekran gitti bir süre müzik devam etti kapandı açılırken bahsettiğim döngü başladı. fasboot da 1 saniye gibi kalıp tekrar kapanıp açıldığı için pc sürücüyü görüyor anında kopuyor o yüzden hiç bir rom işlemi yapamıyorum.

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam ses açma ve power tuşuna aynı anda 10 saniye basılı tuttun mu?bu şekilde tel tepki verir,açıksa kapanır.kapanınca güç tuşuna basıp sonra ses açma ile twrp ye girmesi ve sabit kalması lazım.böylelikle format data yapıp sonrasında ise istediğin romu yükleyebilirsin?

Oyla:

gunebakanweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
telefon hiç kapanmıyor zaten fastboot a da recoveriyede giriyor anında geri kapanıp açılıyor.bu döngü pil bitene kadar sürüyor.

Oyla:

emrrr27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre27
Cihazım
xiaomi mi 12T
Konular
20
Dediğimi denedin mi.ses açma+power 10 saniye?
Merhaba benzer durum benim basimada geldi telefona firmware yukledikten sonra rom kurmak için kuramayinca eski backup a donmek istedim fakat cihaz acilir acilmaz reset atiyor surekli ayrica belirteyim on off tusu saglam. Yardim ederseniz sevinirim
Ayrica diger bir sorun cihaza backup tan da olsa sifirdanda olsa rom kurunca tel acilista sifre istiyor?

Oyla:
Üst Alt