Mi6 ram kullanımı ve hızlı sarj

'Xiaomi Mi6' forumunda berkan010 tarafından 12 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Merhaba arkadaşlar telefon bugün elime ulaştı 2-3 uygulama yükledim boşta ram 2.5 gb arttırmanın yolu nedir gerçi bi sorun yaratmıyo ama olsun birde hızlı sarj konusu yüzde 80 lerde geldi 18 e kadar düşürüp öyle taktım sarja 19:11' de %18 19:21 de 45 oldu biraz sorunlu gibi nasıl düzelicek acaba

2. Konu onaylandı

3. Hocam ram kullanımı ile yüklediğiniz uygulamalar ve otomatik başlatmadaki uygulamalardan dolayı farklılık gösterir. Şarj konusunda ise nasıl bir sıkıntı var, tam olarak nedir?

4. Cihazda donma kasma olmadığı sürece ram konusunda sıkıntı olmaz şarj konusunda ben sorun göremedim belirttiğiniz sürece içerisinde %27 şarj etmiş bu miui romlarda normal bir durum alışmaniz lazım böyle durumlara şarj tüketimi v.s MIUI'nin el atması lazım. :)

5. Sağolun arkadaşlar ram konusunda pek uygulama yok şuanda 5-6 ancak vardır oyun zaten oynamam sosyal ağlar genelde ama yinede 2 GB ram kalmasi şaşırtıci şarj konusunda sıkıntı dediğim çok hızlı oldu ondan şaşırdım o yüzden demiştim

6. İşte hızlı şarj dedikleri olay bu hocam, sıkıntı yok :)

İyi forumlar.

7. Telefonu nereden aldın acaba

8. Hepsiburada.com hızlı şarj buysa iyiymiş ya :)

9. Birde arkadaşlar Whatsapp bildirimleri arada gelmiyor whatsappa tıklayınca gelmeye başlıyor.MIUI 8.2.2.0 kararlı sürüm var o sorunu nasıl düzeltebilirim

10. güvenlik uygulamasından - izinler - otamatik başlatma - whatsapp uygulamasının aktif edin değilse.

11. Otomatik. Başlatma aktif

12. ayarlar - pil - uygulamaların pil kullanımını yönet - uygulamaları seçin - whatsapp'ı seçip kısıtlama yok seçeneğini seçip deneyin birde.

13. Dediğinizi yaptım normal sms gelince kilit ekranında numara olarak gözüküyor isim yazmiyor onada kısıtlama kaldırdım birde kilit ekranında mesaj içeriğini nasıl gizleyebilirim kimden geldiğini falan

14. Ayarlar/Kilit ekranı&parmak izi/Gelişmiş ayarlar/Kilit ekranındayı tıklayıp Tüm bildirimleri göster fakar içeriği gizleyi seçin.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...