• Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.

Mi6 ram kullanımı ve hızlı sarj

berkan010

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
20
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 6
Merhaba arkadaşlar telefon bugün elime ulaştı 2-3 uygulama yükledim boşta ram 2.5 gb arttırmanın yolu nedir gerçi bi sorun yaratmıyo ama olsun birde hızlı sarj konusu yüzde 80 lerde geldi 18 e kadar düşürüp öyle taktım sarja 19:11' de %18 19:21 de 45 oldu biraz sorunlu gibi nasıl düzelicek acaba

Ottoman

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ahmet
Cihazım
Mi6
Merhaba arkadaşlar telefon bugün elime ulaştı 2-3 uygulama yükledim boşta ram 2.5 gb arttırmanın yolu nedir gerçi bi sorun yaratmıyo ama olsun birde hızlı sarj konusu yüzde 80 lerde geldi 18 e kadar düşürüp öyle taktım sarja 19:11' de %18 19:21 de 45 oldu biraz sorunlu gibi nasıl düzelicek acaba
Hocam ram kullanımı ile yüklediğiniz uygulamalar ve otomatik başlatmadaki uygulamalardan dolayı farklılık gösterir. Şarj konusunda ise nasıl bir sıkıntı var, tam olarak nedir?

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
Blog Yazarı
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Cihazda donma kasma olmadığı sürece ram konusunda sıkıntı olmaz şarj konusunda ben sorun göremedim belirttiğiniz sürece içerisinde %27 şarj etmiş bu miui romlarda normal bir durum alışmaniz lazım böyle durumlara şarj tüketimi v.s MIUI'nin el atması lazım. :)

Skorpi

Yaşlandık be ya..:-)
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
VIP Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
59
Adım
Cumhur
Cihazım
Kral..

berkan010

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
20
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 6
Sağolun arkadaşlar ram konusunda pek uygulama yok şuanda 5-6 ancak vardır oyun zaten oynamam sosyal ağlar genelde ama yinede 2 GB ram kalmasi şaşırtıci şarj konusunda sıkıntı dediğim çok hızlı oldu ondan şaşırdım o yüzden demiştim

Ottoman

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ahmet
Cihazım
Mi6
Sağolun arkadaşlar ram konusunda pek uygulama yok şuanda 5-6 ancak vardır oyun zaten oynamam sosyal ağlar genelde ama yinede 2 GB ram kalmasi şaşırtıci şarj konusunda sıkıntı dediğim çok hızlı oldu ondan şaşırdım o yüzden demiştim
İşte hızlı şarj dedikleri olay bu hocam, sıkıntı yok :)

İyi forumlar.

Setry

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Berat
Cihazım
Mi 6
Telefonu nereden aldın acaba

berkan010

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
20
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 6
Birde arkadaşlar Whatsapp bildirimleri arada gelmiyor whatsappa tıklayınca gelmeye başlıyor.MIUI 8.2.2.0 kararlı sürüm var o sorunu nasıl düzeltebilirim

Lopus

Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
Blog Yazarı
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Birde arkadaşlar Whatsapp bildirimleri arada gelmiyor whatsappa tıklayınca gelmeye başlıyor.MIUI 8.2.2.0 kararlı sürüm var o sorunu nasıl düzeltebilirim
güvenlik uygulamasından - izinler - otamatik başlatma - whatsapp uygulamasının aktif edin değilse.

Lopus

Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
Blog Yazarı
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE

berkan010

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
20
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 6
ayarlar - pil - uygulamaların pil kullanımını yönet - uygulamaları seçin - whatsapp'ı seçip kısıtlama yok seçeneğini seçip deneyin birde.
Dediğinizi yaptım normal sms gelince kilit ekranında numara olarak gözüküyor isim yazmiyor onada kısıtlama kaldırdım birde kilit ekranında mesaj içeriğini nasıl gizleyebilirim kimden geldiğini falan

suatsari

Geliştirici Ekibi
Yönetici
Geliştirici Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
44
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konu onaylandı

CpoeT

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Can Ozan
Cihazım
Mi 6
Dediğinizi yaptım normal sms gelince kilit ekranında numara olarak gözüküyor isim yazmiyor onada kısıtlama kaldırdım birde kilit ekranında mesaj içeriğini nasıl gizleyebilirim kimden geldiğini falan
Ayarlar/Kilit ekranı&parmak izi/Gelişmiş ayarlar/Kilit ekranındayı tıklayıp Tüm bildirimleri göster fakar içeriği gizleyi seçin.

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!