Yardım Mi6 OTG Desteği Var mı, Yok mu

nekoemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Zenfone GO
Konular
5
Merhabalar, ben mi6 almayı düşündüğümden beri çoğu yerde(youtube vb.) OTG desteği olup olmadığını sordum az öncesine kadarda herkesden olumlu yanıt aldım Yardım - Mi 6- F710 gamepad görmüyor bu konudaki arkadaşa fırsattan istifade deneyerek öğrenmesini istedim ve bana flash bellek okumadığını söyledi bununla alakalı mi6 kullanan arkadaşlar bir dönüştürücü aracılığıyla deneyip buraya yazabilir mi? Sorun arkadaşın telefondanmı yoksa mi6 da OTG desteği yok mu?

Bu detay herhalde pek önemsenmiyor ki belirtilmiyor aynı kablolu görüntü aktarımı da olmadığı ve belirtilmediği gibi.. Ama bazı kullanıcılar(ben ve gamepad kullanmak isteyen arkadaş gibileri) bu detayları önemsiyor..

ASUS_Z00VD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Otg desteği var ben bizzat denedim. Flash bellek den 15 16 GB veri transferi yaptım. Mhl desteği yok yani kablo ile tv bağlamak mümkün değil ve bunu da bizzat denedim. Game pad olayını bilmiyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nekoemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Zenfone GO
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Otg desteği var ben bizzat denedim. Flash bellek den 15 16 GB veri transferi yaptım. Mhl desteği yok yani kablo ile tv bağlamak mümkün değil ve bunu da bizzat denedim. Game pad olayını bilmiyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İçime su serptiniz valla saolun benim sorunum flashla zaten.. Flash destekliyosa gamepad de destekler bence ben arkadaşa geri döneyim sorunlu olabilir onun cihaz yada çevirici adaptörü..

ASUS_Z00VD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Günaydın hayırlı sabahlar mutlu huzurlu bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle..

Bu cennet vatan için toprağa düşen tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. 15 Temmuz'u unutmadık, unutturmayacağız.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt