Yardım Mi6 Navigasyon Tuşları Çalışmıyor

MehmetYesil

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi6
Konular
3
Merhaba arkadaşlar forumda çok arama yaptım ama çözüme rastlamadım. Cihazımda sağdaki geri tuşu, soldaki menü tusu ve ortadaki ana ekran tuşu dokunmalara bir tepki vermiyor. Mesela ilk açılışta parmağımı dokundurdugum an ekran açılıyor ama mesela herhangi bir ektandayım bastığımda aynı tuş bir tepki vermiyor. Bu kronik bir sorun mu acaba? Çözümünü bulabilen ustalarımız var mı aranızda?
Cihazı wipe yapıyorum sorun düzeliyor ama uygulamalarımı yeniden yüklüyorum sorunsuz kullanıyorum ama bir iki saat içinde sorun yeniden başlıyor.
Cihazım delta Garantili, servise mi vermeliyim? Bir yol gösterirseniz çok sevinirim. İlgili ve bilgili arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam kronik sorun değil. Mi Flash ile temiz bir kurulum yapın. Ayrıca yüklediğiniz uygulamaları da takip edin isterseniz. Eğer olmazsa en son çare garantiye göndermek olsun.

Oyla:

MehmetYesil

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi6
Konular
3
Cevaplar için teşekkür ederim. İlk defa Xiaomi kullanıyorum çokta sevdim cihazı herşeyiyle muhteşem ama bu sorun canımı sıktı biraz.
Mi Flash ile Miui Beta'yı nasıl yükleyebilirim, linkini ve nasıl yükleyeceğimi kısaca yazarsanız çok memnun olurum.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Cevaplar için teşekkür ederim. İlk defa Xiaomi kullanıyorum çokta sevdim cihazı herşeyiyle muhteşem ama bu sorun canımı sıktı biraz.
Mi Flash ile Miui Beta'yı nasıl yükleyebilirim, linkini ve nasıl yükleyeceğimi kısaca yazarsanız çok memnun olurum.
Aşağıdaki link size yardımcı olacaktır hocam.
Rehber - Xiaomi Mi6 Global Kararlı v8 8.2.2.0 7.1 MI Flash ile ROM atma

Siz son sürüm Global romu yükleyin yalnız.

Oyla:

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
ilk once miu download sitesinden unlock aracini indirin, telefonu fastbot moduna alarak usb kablosuyla pc ye baglayip unlock yapin, sonra aynu siteden cihaza uygun miui 10 global beta lastest 8.8.30 fastboot linkini indirin, rar dosyasi olarak inecek, rardan cikarin ve cikan dosyanin bulundugu konumu klasor olarak mi flash programina gosterin, telefon bagliysa program gorecektir telefonu, flashlayin, 2 2 dk surer en fazla

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Hocam tuş takımı ayarlarında tuş ışıklarını sürekli yakma tarzı bir ayar vardı onu açıp deneyebilir misin bir süreliğine, bakalım tekrar edecekmi hata. Tam olarak nerede olduğunu hatırlayamadım

Oyla:

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
Hocam tuş takımı ayarlarında tuş ışıklarını sürekli yakma tarzı bir ayar vardı onu açıp deneyebilir misin bir süreliğine, bakalım tekrar edecekmi hata. Tam olarak nerede olduğunu hatırlayamadım
ayarlar- ek ayarlar - navigasyon tuslari -

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt