Soru Mi6 Miui9 güncellemesi hakkında

ZyroNax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Mi6
Konular
3
Arkadaşlar öncelikle merhaba foruma yeni kaydoldum. Sorum şu olacak mi6 telefonumu 1 ay kadar önce aldım kullanıyorum ancak miui 9 çıktı benim telefonumda hala güncelleme yok. 8.2 kararlı sürüm telefonumdaki. Fastboot işlemlerini okudum ancak fastboot falan yapmadan direk güncelleme gelmeyecek mi? Hani direk güncelleme merkezinden "güncellemeleri kontrol et" kısmından olmayacak mı fastboot şart mı? Uzun oldu affolla cevaplarınızı bekliyorum

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
Şuanda çıkan versiyonu beta versiyondur rom indirip kurmanız lazım ama kararlı sürüm mıuı9 için beklemeniz lazım çıkmadı henüz.

Oyla:

ZyroNax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Mi6
Konular
3
Peki bu beta sürümünü kurmamın herhangi bir zararı var mıdır? Hani şu an kararlı sürüm kullanıyorum sanki fastboot yaptığımda telefonu kırdırıyormuş gibi hissediyorum

Oyla:

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
Peki bu beta sürümünü kurmamın herhangi bir zararı var mıdır? Hani şu an kararlı sürüm kullanıyorum sanki fastboot yaptığımda telefonu kırdırıyormuş gibi hissediyorum
Zararı yok ama adı üstünde beta yazılımsal sorunlar olabilir. Kırdırmış gibi hissetmenize gerek yok çünkü kırmıyorsunuz sadece beta yükleyeceksiniz. Beta rom indirip Telefon ayarlarından yazılım güncelleme kısmından da kurabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt