Yardım Mi6 Miui10 dan sonra donma sorunu yaşıyorum. Yardım!!!

mstnzl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
7
Merhaba,

Miui 10 güncellemesi yaptıktan sonra telefonum ekranı donuyor.Örnek olarak youtube'dan video izlerken başka videoya geçmek istediğimde ekran cevap vermiyor.Ekranı kapatıp açmak zorunda kalıyorum.Bazen de menü geçişlerinde donuyor. Aynı şekilde ekranı kapatıp açtığımda da sorun düzeliyor. Ama bu işlemi günde birden fazla kez yapıyorm.Oyun ne oynarkende sorun devam ediyor. Telefonu bir kaç kez sıfırladım. Wipe data yaptım.Sorunum devam ediyor. Yazılımsal ir sorun mudur? Yoksa Donanımsal bir arıza mı var acaba?Konu hakkında bilgisi olanlar yardım edebilir mi?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Merhaba,

Miui 10 güncellemesi yaptıktan sonra telefonum ekranı donuyor.Örnek olarak youtube'dan video izlerken başka videoya geçmek istediğimde ekran cevap vermiyor.Ekranı kapatıp açmak zorunda kalıyorum.Bazen de menü geçişlerinde donuyor. Aynı şekilde ekranı kapatıp açtığımda da sorun düzeliyor. Ama bu işlemi günde birden fazla kez yapıyorm.Oyun ne oynarkende sorun devam ediyor. Telefonu bir kaç kez sıfırladım. Wipe data yaptım.Sorunum devam ediyor. Yazılımsal ir sorun mudur? Yoksa Donanımsal bir arıza mı var acaba?Konu hakkında bilgisi olanlar yardım edebilir mi?
Wipe den sonra rom açıldığı gibi donmaya mi başladı. Yoksa programlardan sonra mı?

Oyla:

mstnzl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
7
" data-source="post: 355317" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
Wipe den sonra rom açıldığı gibi donmaya mi başladı. Yoksa programlardan sonra mı?
Yani wipe dan sonra bisey olmadi ilk donma instagram da basladi daha sonra menu gecislerinde ne devam ediyor. Program olarak sosyal medya uygulamalari baska bisey yoktu.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt