Satış Mi6 MIUI Türkiye Markette!

conteleno

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Mi5
Konular
4
Mi6 resmi olarak satışı yok biliyorsunuz. Ya Çine gidip almak ya da getirtmek lazım ki bunlar Çoğu kişi için imkansız. Miuiturkiye gibi satıcılar aracılığı ile alabiliyoruz. Fiyatı size uygun ise alırsınız. Değil ise almazsınız.

KARESİ

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÜMİT GÜNDÜZ
Cihazım
Mİ 10T
Meslek
MAKİNİST
Konular
0
Fiyat uygunluğu kişinin durumuna bakar. Ben şahsen burdaki cantara ve HiddeNKinG ustalarıma güvenen biriyim. Cepporttakileri tanımam. Ayrıca bu bir pazar ve ülkemizde serbest piyasa ekonomisi mevcut. Fiyat yüksek diye coşmanın anlamı yok. Şahsen ekonomik durumum sıkıntılı olduğundan mi 5s plus 128 lik cihazı kaçırdım . İnşallah temmuzda mi 6 alabilirim. Gerçi mi 6 da tek sıkıntım kulaklık girişinin Type-C olması... İyi forumlar arkadaşlar..

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Hocam sizin videodaki bahsettiğiniz fiyatlar hikaye, erdi bey (donanım haber) çinden aldı, videosu var 1700 tl verdi 128 gb lık olanına, adam çatır çatır pazarlık yaptı ve bu fiyata zor aldı. 147o tl 128 gb için hikaye, çine bile gitsen alamazsın o fiyata, video yu izlemeni tavsiye ederim.

gurkanse atarı yapmış ama haksız olduğunun farkında değil.

ilk 64gb olanı yine aynı bu tip dükkandan 440 dolar civarına mal ederek amıştım 2 ay önce.

oradaki fiyatlar göstermelik, vergisiz vs vs bıdı bıdı fiyatları.

şu anda mi6 çıkalı 2 ayı geçti, hala 360 dolara inmiş değil 390 dolara 480 dolara geliyor çin içindeki shenzhen teknoloji hanlarındaki fiyatlar perakende de.

Allah o shiftdelete ve webtekno gibi sözde teknoloji sitelerinin belasını versin tez zamanda harddisklerine wanna cry virüsü girer.

İnsanları yalan bilgi ile kandırarak, bu işi öyle ya da böyle yapan kişi ve firmalara müşterilerin küfretmesine neden oluyorlar.

O 1300tl hayali ile yaşayanlar gördüler resmi ithalat fiyatları ortada ki 64gb beklediğimin çok altında bir fiyatta hatta.

kral1213

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
9
Xiaomi fiyat farkı ile yaygınlaştı şimdi diğer firmalar a aynı olduğu sürece tercih edileceğini sanmam edilir ama eskisi kadar değil

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
xiaomi hala:

huawei'den uzak ara,
Samsung'tan
Nubia ve axon serilerinden,
OnePlus'tan

fiyat olarak ucuz. Kalite olarak OnePlus'ın çok gerisinde. samsung ve huawei ile kalite olarak yarışır. Nubia serisiyle de yarışabilir.

mudur1998

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
note3 pro
Konular
4
bir kaç hafta önce ben MI6 bu fiyatlara alınırmı(2000-2500) diye başlık atmış ve telin bu fiyatlara gelecegini yabancı forumlardan alıntılarla belirtmiştim,benim konuyu çöpe attılar da ne oldu halen MI 6 bu fiyatlara alınırmı tartışması var,diger çinli üreticiler gibi xaiomi nin de kıçı kalktı bundan sonrada zor iner,huawei gibi olur.
ha bu fiyatlara bana görede alınmaz leeco le pro 3 bunun yarı fiyatına bende gittim onu aldım

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
gurkanse atarı yapmış ama haksız olduğunun farkında değil.

ilk 64gb olanı yine aynı bu tip dükkandan 440 dolar civarına mal ederek amıştım 2 ay önce.

oradaki fiyatlar göstermelik, vergisiz vs vs bıdı bıdı fiyatları.

şu anda mi6 çıkalı 2 ayı geçti, hala 360 dolara inmiş değil 390 dolara 480 dolara geliyor çin içindeki shenzhen teknoloji hanlarındaki fiyatlar perakende de.

Allah o shiftdelete ve webtekno gibi sözde teknoloji sitelerinin belasını versin tez zamanda harddisklerine wanna cry virüsü girer.

İnsanları yalan bilgi ile kandırarak, bu işi öyle ya da böyle yapan kişi ve firmalara müşterilerin küfretmesine neden oluyorlar.

O 1300tl hayali ile yaşayanlar gördüler resmi ithalat fiyatları ortada ki 64gb beklediğimin çok altında bir fiyatta hatta.

Hocam xiaomi şu sıralar talep olduğu için Çinde de fiyat fazla

Ama ben şunu sorcam siz mi 6 128 GB modelini 2100 TL sen satiyonuz burada 2500. 64 lük modeli siz 1900 -1950 TL ye satıyonuz burada 2000 *yine 64 GB lar arasında pek fark yok ama 128 GB lık modeller arasında siz 2100, cepport 2500 , arada 400 TL fark var* bu kadar fark neden var sizinkiyle cepportun sattığı telefon arasında bi fark mı var

atillaahmetalp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
atila
Cihazım
LG G2
Konular
0
öncelikle herkese merhabalar ve hayırlı cumalar dilerim.
hepimizin objektif olması gereken bir konu var Ülkemizdeki resmi satışı olan telefonların fiyatları nedir?
Bu nediride kendi içinde 3 e bölelim Amiral gemisi telefonlar-Orta ve alt sınıf.
Bu üç sınıf maddi alım gücüne göre insanlarımızın alacakları modeli belirlemelerinde en önemli etken.
Bu sebeplede herkes bütçesine en uygunu almak zorunda almayan zaten Borç batağına girmiş demektir :)
Herkes 1000 TL veriyim ve en üstün özellikler olsun telefonumda ister ama öyle değil maalesef :(
ülkemizde telefon vb. malzemelere öyle bir eklemeler yapılıyorki telefonu yapanlar bu kadar fiyatlarının artacağını bilseler sadece bizim ülkemize satış yaparlar :)
ülkemizde her alanda olduğu gibi telefondada tabiri ile yazmak istiyorum Kazıklanıyoruz hemde bunu bile bile kazıklanmak zorunda kalıyoruz çünkü alternatif yok.
İthal yolla gelen telefonların fiyatlarını yüksek bulanlar bence ülke gerçeğini göz önüne alsınlar bu ürünlerin piyasaya sürülmesi için ekstra masraflarda çıkartılmaktadır anlayan anlar.
2500 TL Mi6 128 GB evet bakınca fazla ama Donanım haber Erdi Bey telefonu yalvar yakar 1600 yada 1700 TL ye Çinden aldı yani zaten Erdi bey ülkede telefonu bugün satmak istese zaten 2000 TL üzerinde satmak durumunda olacak.Hepimiz kaliteyi ucuza almak isteriz ama bu ülkemizde bir hayal kimsede Ticareti o kadarda hayra yapmıyor.
200-300 TL fazla ödediğimizi bilerek genede 835 li 6 GB ram li ve 7.1.1 sürümlü bir telefon almış olduğumuzu hatırlatmak isterim.
kim nereden kaça alırsa alsın hayırlısı ile kullanmak nasip olsun.

Üst Alt