Satış Mi6 MIUI Türkiye Markette!

MHG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Hayri
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
5
Merhaba arkadaşlar yarından itibaren (30.06.2017) Mi6 marketimizde yerini alıyor ve 5 Temmuzdan itibaren gönderimler başlayacak. Şimdilik 64 ve 128 GB depolama kapasitesine sahip olan modeller geliyor.

64GB : 1,999 TL
128GB : 2,449 TL

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Satışların başlaması ile birlikte alışveriş bağlantıları da eklenecektir. :)
Hayırlı uğurlu olsun, bu kadar hızlı olması da çok güzel. Fiyatlar da inşallah herkesi memnun edecek seviyelere hızlı bir şekilde gelir.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamadım size burada zorla cihaz satan yok
fiyatı uygun gören alır uygun görmeyen almaz
sürekli atarlı mesajların gereği yok

iyi forumlar

"atarlı" ? kaç yaşındasınız? Zorla satıldığına dair bir şey yazmadım.amacım bilgilendirmek burda.

Hocam sizin videodaki bahsettiğiniz fiyatlar hikaye, erdi bey (donanım haber) çinden aldı, videosu var 1700 tl verdi 128 gb lık olanına, adam çatır çatır pazarlık yaptı ve bu fiyata zor aldı. 147o tl 128 gb için hikaye, çine bile gitsen alamazsın o fiyata, video yu izlemeni tavsiye ederim.

erdi beyin videolarını izledim.iki video arasındaki zaman farkına ve nerelerden aldıklarına baktınızmı? erdi bey dediğiniz adam doğubank gibi bir yerden el altından alıyorken benim eklediğim video daki adam mi store dan incelemesini yapıyor.arada baya fark var.

Hocam diğer mesajımda da yazdım o fiyatlar hikaye, bilmeyen kişiler bu fiyatları baz alarak konuşuyor. Erdi bey çinden video çekti paylaştı, adam pazarlık ederek 1700 tl gibi bir rakama aldı zar zor, imkanı var mı 1400 liralara 128 gb mi 6 nın... Keşke o fiyatlara olsa ama, çinde bile yaşıyor olsan o rakamlara alamazsın, çinden 1700 tl ye adam kandi imkanları ile alıyorsa buradaki rakam normal bence, bir tanıdığa bile rica etsen çine giden, üzerine kar koymadan asla getirmez, millet uyanık, çine gidenin gözü açılıyor...

Millet uyanık değil,millet uyanık olsa bu fiyatları koyamaz satıcılar.satıcılar uyanık millet ayakta uyumaya devam ediyor. 1700tl lik telefonu 2000tl ye satabilir.300tl iyi bir rakam bence ama 2500tl ye satmaya çalışıyorsa burda bir fahiş fiyat söz konusudur.

aynen öyle hocam arkadaşımız bir iddiada bulundu bende cevap yazdım :)

ben iddada bulunmadım,sizden de gerekli bir cevap alamadım ama gördüğüm mesajlardan anladığım kadarıyla siz bu fiyatlardan çok ta güzel satarsınız.Bu millette bu fiyattan bu telefonu alır.he bir şey daha söyleyeyim 2500tl ye s8 var duos sd835 modeli.o varken bunu 2500 den alanlara geçmiş olsun diliyorum şimdiden

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
"atarlı" ? kaç yaşındasınız? Zorla satıldığına dair bir şey yazmadım.amacım bilgilendirmek burda.

erdi beyin videolarını izledim.iki video arasındaki zaman farkına ve nerelerden aldıklarına baktınızmı? erdi bey dediğiniz adam doğubank gibi bir yerden el altından alıyorken benim eklediğim video daki adam mi store dan incelemesini yapıyor.arada baya fark var.

Millet uyanık değil,millet uyanık olsa bu fiyatları koyamaz satıcılar.satıcılar uyanık millet ayakta uyumaya devam ediyor. 1700tl lik telefonu 2000tl ye satabilir.300tl iyi bir rakam bence ama 2500tl ye satmaya çalışıyorsa burda bir fahiş fiyat söz konusudur.

ben iddada bulunmadım,sizden de gerekli bir cevap alamadım ama gördüğüm mesajlardan anladığım kadarıyla siz bu fiyatlardan çok ta güzel satarsınız.Bu millette bu fiyattan bu telefonu alır.he bir şey daha söyleyeyim 2500tl ye s8 var duos sd835 modeli.o varken bunu 2500 den alanlara geçmiş olsun diliyorum şimdiden

mesajınızı okuma gereği bile duymadan
tek cevabım siz haklı olun yeter 8=)clap~~

iyi forumlar

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
Arkadaşlar biraz mantık ozaman en başta samsungun fiyat saçmalığına gidip laf saydirin. Turkiyede böyle bir telefonu bulup alabildiginize şükredin ayrıca 128gb sp835 6gb ram adreno 540 gpu vs vs bence çok normal iphone a samsunga ses yok burda boşuna konuşmayalım.ben sefa hocadan aldım cok memnunum burdaki fiyat ta 128 biraz daha düzelir bence

aLLMeTaLLiCa

Aaaaaaaaa1
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...........1
Cihazım
...........1
Meslek
Veri Giriş ( sekreter )
Konular
44
işte bu !!! istediğim fiyatlar. clap~~

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Sanırım hızlı geldiği ve piyasada çokta fazla bulunmadığı için fiyatlar yüksek. Zamanla düşecektir, bunu bir çok modelde görmüştük zaten, abartmaya gerek yok. Zaten imkanı olanlar daha ucuza bulabiliyorsa o yollarla alır, imkanı olmayıp bütçesi olanda ithalatcı garantili alır. Şahsen benim tercihim ithalatcı garantili olması. Gerçi ben Mi6 beklemiyorum orası ayrı konu. :P

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
  • Beğen
Tepkiler: VSM

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam snapdragon u yanlış yazmışlar.
Buradan alanlar, Snapdrogon 835 İşlemcili Cihaza, başka yerlerden alanlar ise, Snapdragon 835 İşlemcili Cihazlara sahip olacaklar8=)haha--

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Üst Alt