Yardım mi6 mi camera yardım

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
mi6 cihazımda costum havoc rom kullanıyorum bir sürü mi camera kurdum ama hepsinde de ön kamera da sorun yaşıyorum ön camera yı açtığımda efektler çalışmıyor efektler den birine basıp resim çektiğimde kamera durduruldu hatası alıyorum acaba bunun bi çözümü varmı? şuan pie kullanıyorum ama oreo da da aynı hatayı aldım denediğim bütün mi camera lar da aynı sıkıntı var şuanda stock rom kuramıyorum çünkü internetim az ve yedek alabileceğim bi bilgisayar yok telefonum da magisk var rootlu ve costum rom kurulu , bu problem için yardım edebilecek varmı?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Başka rom yükleyelim eniyisi

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Romunuz pie ise night sight google kamera kullanın

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
Romunuz pie ise night sight google kamera kullanın
saolun sorunu çözdüm hatta bu sorunla ilgilenirken başka sorunlarını da çözdüm hepinize teşekkürler :)

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
saolun sorunu çözdüm hatta bu sorunla ilgilenirken başka sorunlarını da çözdüm hepinize teşekkürler :)

Nasıl çözüldüğünü anlatırsanız aynı sıkıntıyı çeken veya çekebilecek arkadaşlara yol gösterici olur

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
Nasıl çözüldüğünü anlatırsanız aynı sıkıntıyı çeken veya çekebilecek arkadaşlara yol gösterici olur
hocam romdan yapıyormuş, bi kaç rom vardı elimde eski aosp tabanlı romlar pie oreo falan miui camera yı magisk yoluyla veya apk yoluyla bu romlara yüklediğimde bahsettiğim hatayı veriyordu, sonra başka romlar denemeye karar verdim indirdim bir sürü güncel aosp tabanlı rom ama yüklerken twrp hep hata verdi daha fazla risk almadan buraya yazdım bi yandan da araştırma yaptım sonra öğrendim ki benim twrp güncel değilmiş recovery de o yüzden sürekli hata veriyormuş neyse twrp yi güncelledim yeni indirdiğim güncel rom ları denedim denediklerimin içinde aosip isminde bi rom vardı içinde miui camera nın en güncel sorunsuz versiyonu kuruluydu hemde hata vermiyor du yani kamerayı düzeltmeye çalışırken neden rom yükleyemediğimi de öğrenmiş ve çözmüş oldum, yani sonuç olarak miui camera problem romdan kaynaklı bi sorun muş güncel rom ları yükleyememe sorunu ise twrp kaynaklı :)

Üst Alt