Yardım Mi6 İstanbul İçi IMEI Repair Yapabilecek Birisi Var mı ?

chrischen123

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mimi
Cihazım
mi
Konular
2
Merhaba arkadaşlar, selamlar,

Sitede bir hesabım daha vardı ancak bilgilerini unuttuğumdan tekrar açmak durumunda kaldım, aslında epeydir üyeyim :) Adım Emre.

Acil bir yardım ihtiyacım var, kardeşimin mi6 telefonuna imei repair yapılması gerekiyor. Kendim yapmaya çalıştım, epey uğraştım. BL kilidini açtırdım, rom attım ancak bir noktada bilgisayar telefonu hiçbir türlü görmemeye başladı. Sürücüleri defalarca silip yeniden yüklememe rağmen düzelmedi. O ara iş yoğunluğu olunca 1 aydır öylece kalakaldı, ne yaptığımı da unuttum, zaten internetten takip ederek yapıyordum. 1 aydır 2 telefon birlikte kullanıyor çocuk, biri konuşma için biri günlük kullanım için.

İstanbul içi, özellikle Avrupa yakası, merkeze yakın bölgelerde bir yerde buluşup, kahvemizi içerken imei atabilecek bir arkadaş var mı ? ücreti ile tabi ki.
Şu an telefonun bl kilidi açık, global rom yüklü. Ancak yüklediğim rom çok sıkıntılı, nedense kamera 20 saniyede ancak açılıyor. Telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayıp size vereceğim. Sorunsuz, güvenlik problemi olmayan bir rom atıp, vereceğim imei adresini de telefona atmanızı istiyorum. 8 ay kullanım süresi dolduğundan şu an sim takılı olsa bile şebekeye bağlanmıyor.

Yardımcı olabilecek varsa, iletişime geçerseniz sevinirim. Tecrübeli bir arkadaş, programlar/sürücüler bilgisayarına yüklü iken hızlıca halledebilir herhalde. İletişim için kullanılan 2. telefon bozulmaya başladığından biraz aciliyeti var, yardımcı olabilirseni sevinirim.
Mesajlarınızı bekliyorum

TheByALeX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Not 4X
Meslek
PLC Mekanik Bakım
Konular
25
--SEFA--

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
İki mesaj ustte Sefa hocamı etiketlemisler. Kendisine mesaj atarsanız yardımcı olacaktır. Zenex hocam da yardımcı olur bilginiz olsun.
slm benimde mi6 global betya rom vardı imeiler uctu yardım edebilirmisniz ozelden numara vs verebilirseniz

Mi5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt