Yardım Mi6 instagram, Whatsapp video ses sorunu

• Konbuyu başlatan shuj
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 2K

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Herkese iyi günler iyi forumlar. Global 9.2.2.0 kullanıyorum Bi kaç gün önce fark ettim ki instagram hikaye modunda ve whatsapp dan video kaydı yaptığım zaman kaydedilen ses inanılmaz derecede kötü kaydı izlerken sesi sona almama rağmen çok cızırtılı ve kısık kaydettiğini duydum. Bunun sebebi nedir dostlar başına gelip çözümü olan varmı ? Sizde kendi cihazınızda deneyip dönüş yaparsanız sevinirim

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Herkese iyi günler iyi forumlar. Global 9.2.2.0 kullanıyorum Bi kaç gün önce fark ettim ki instagram hikaye modunda ve whatsapp dan video kaydı yaptığım zaman kaydedilen ses inanılmaz derecede kötü kaydı izlerken sesi sona almama rağmen çok cızırtılı ve kısık kaydettiğini duydum. Bunun sebebi nedir dostlar başına gelip çözümü olan varmı ? Sizde kendi cihazınızda deneyip dönüş yaparsanız sevinirim
Mikrofonum olduğu bölgedeki delikler toz dolmuş olabilir. Bir kontrol et istersen.

Oyla:

MYX

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
14
Yazılımsal bir sıkıntı gibi görünüyor ama sebep arastiricam bulunca yazarim

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Ses kaydedici ye girip, ayarlardan kayıt türünü Müzik yapıp, tekrar denermisiniz lütfen

Oyla:

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Yok hocam kontrol ettim Sizde böyle bir sıkıntı varmı
Hayır, ben böyle bir sorun yaşamadım fakat bazı kişilerin mesleğinden ya da bulunduğu ortamdan dolayı toz dolabiliyor o bölgeye. Bu yüzden belirtmek istedim. Umarım çözebilirsin sorunu.

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Ses kaydedici ye girip, ayarlardan kayıt türünü Müzik yapıp, tekrar denermisiniz lütfen
Tamam hocam deniyorum hemen bilgi vereceğim
[doublepost=1521643594,1521643575][/doublepost]
Hayır, ben böyle bir sorun yaşamadım fakat bazı kişilerin mesleğinden ya da bulunduğu ortamdan dolayı toz dolabiliyor o bölgeye. Bu yüzden belirtmek istedim. Umarım çözebilirsin sorunu.
Haklısınız :) Umarım
[doublepost=1521644107][/doublepost]

WhatsApp da hatrı sayılır bir iyileşme oldu hocam fakat instagram hala çok kötü. Ses kaydedici çok kaliteli kayıt yapmasına rağmen uygulama için neden kötü anlayamadım

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Tamam hocam deniyorum hemen bilgi vereceğim
[doublepost=1521643594,1521643575][/doublepost]
Haklısınız :) Umarım
[doublepost=1521644107][/doublepost]

WhatsApp da hatrı sayılır bir iyileşme oldu hocam fakat instagram hala çok kötü. Ses kaydedici çok kaliteli kayıt yapmasına rağmen uygulama için neden kötü anlayamadım
Instragramı güncelleyin yada daha eski bir versiyonda denemekte yarar var bu durumda...Müzik olarak ayarladığınızda, cihazı kapatıp açmayı unutmayın

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Instragramı güncelleyin yada daha eski bir versiyonda denemekte yarar var bu durumda...Müzik olarak ayarladığınızda, cihazı kapatıp açmayı unutmayın

Anlasildi hocam dediklerinizi deneyeceğim teşekkür ederim

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Merhaba yazdıklarınıza istinaden WhatsApp denemesi yaptım. Ses oldukça net.

WhatsApp son sürüm.
Rom: Android sürümü
8.1.0
AospExtended-v5.3-OFFICIAL

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt