Diğer Mi6 Havoc Android 10 İnceleme

Bekir (A2)

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
30
Mi6 kullananlar için rom inecelemeleri ilk olarak Havoc OS ile başlandı gelecek haftalarda yeni rom inecelemeleri gelecek merak edenler yararlanabilir

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Emegine saglik hocam izledim. Oncelikle 1 soru sorayim havoc surumu kac ben kacirdim galiba?
Naçizane elestirimi de kabul et, rom inceleme videosu cekiyorsan romu tek tek tum ozelliklerini acip kapatarak dene, ayarlarin bi ortasindan bi sonundan basliyorsun birde kimi ozellikleri ben kullanmiyorum siz kullanirsaniz acarsiniz diyorsun. Madem onca emek sarfettin ozellikleri kullamasan da goster ki bir sonraki videon merakla beklensin emegin daha cok kitleye ulassin

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mkepenek1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi6
Konular
13
Emegine saglik hocam izledim. Oncelikle 1 soru sorayim havoc surumu kac ben kacirdim galiba?
Naçizane elestirimi de kabul et, rom inceleme videosu cekiyorsan romu tek tek tum ozelliklerini acip kapatarak dene, ayarlarin bi ortasindan bi sonundan basliyorsun birde kimi ozellikleri ben kullanmiyorum siz kullanirsaniz acarsiniz diyorsun. Madem onca emek sarfettin ozellikleri kullamasan da goster ki bir sonraki videon merakla beklensin emegin daha cok kitleye ulassin

Eleştirin beni memnun etti . Teşekkürler. Ancak yeterli İngilizcem olmadığından sadece kullanabildiğim özellikleri anlatabildim.maksadim ekran görüntüsü yerin video olsundu. Havoc v3.3 resmi olmayan surum.mart 10 tarihli.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Önümüzdeki hafta crdroid deneyeceğim. Video kalitesi ni arttırıp biraz daha ayrıntılı anlatacağım. Kullanmak isteyenlere fikir verir umarım.

Son düzenleme:

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Hocam ozellikle benim gibi cok rom degistirenler icin, belli bir duzen ve sirada arama ekranindan mesajlar uygulamasina, ayarlarda bulunan ozelliklerden ekstra ozelliklere kadar cekersen emegin daha cok amacina ulasacaktir. Yoksa yaptigin is gercekten mesekkatli, uzun ve zor bir is. İngilizce anlatmak zorunda degilsin gorsellerden bile anlatim yeter. Tekrar emegine saglik

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Pil performansı ne durumda ?

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aldous
Cihazım
mi
Konular
23
Eleştirin beni memnun etti . Teşekkürler. Ancak yeterli İngilizcem olmadığından sadece kullanabildiğim özellikleri anlatabildim.maksadim ekran görüntüsü yerin video olsundu. Havoc v3.3 resmi olmayan surum.mart 10 tarihli.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Önümüzdeki hafta crdroid deneyeceğim. Video kalitesi ni arttırıp biraz daha ayrıntılı anlatacağım. Kullanmak isteyenlere fikir verir umarım.
3.3 resmi sürümü de var

Üst Alt