Mod Mİ6 Global (9.2.2.0) Romlar için - Google Camera Tüm Özellikler Aktif

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
dosyasını Magisk manager modül kısmından yüklemeye çalışıyorum ve sadece versiyon 15 te çalışır diye hata veriyor. Magisk sürümüm v16. Sanırım bu camera 2 api aktifleştiriyor. Neyse onu build.prop'tan el ile yaptım.

bunu yine magisk manager modül kısmından mı yükleyeceğiz? oradan yüklemeye çalıştığımda bu zip dosyası geçerli bi magisk modülü değil gibisinden hata veriyor.

Uygulamayı bunlar olmadan yüklediğimde ise siyah ekran veriyor girip çıkıncada durduruldu hatası veriyor.

Evet TWRP ile flashlayacaksınız. Bende v16 kullanıyorum fakat dediğin hatayı almadım. Build prop dan yazmak da işinizi görür
[doublepost=1521164382,1521164350][/doublepost]
indirim lazim olur. ellerine saglik hocam

Illaki bulunsun bir köşede :) sende sağol hocam

karanliknotalar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Mi 9 Pro 5G
Konular
2
dosyasını Magisk manager modül kısmından yüklemeye çalışıyorum ve sadece versiyon 15 te çalışır diye hata veriyor. Magisk sürümüm v16. Sanırım bu camera 2 api aktifleştiriyor. Neyse onu build.prop'tan el ile yaptım.

bunu yine magisk manager modül kısmından mı yükleyeceğiz? oradan yüklemeye çalıştığımda bu zip dosyası geçerli bi magisk modülü değil gibisinden hata veriyor.

Uygulamayı bunlar olmadan yüklediğimde ise siyah ekran veriyor girip çıkıncada durduruldu hatası veriyor.

Magisk Module by 00raq00
MIUI: 9.2.3
MIUI: 8.2.24, 8.3.1
AOSP 8.3.1:

Magisk Modules:
Magisk Module that enables API2, SlowMo, AR Sticker:

haliloncen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
mi 6
Konular
6
Herhangi bir modül yüklemeye çalıştığında bu hatayı veriyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[doublepost=1521185968,1521180332][/doublepost]Üstteki mesajdaki sorunumu magisk manager içinden root'u tekrar yükleyip telefonu yeniden başlatınca çözdüm. Kamerayı kurdum gayet düzgün çalışıyor. Yalnız çok fazla ayar var :(

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam paylaşım için emeğine sağlık.çok güzel ve anlaşılır anlatmışsın lakin daha önce açılan İpucu - Google Camera konusu ile aynı diyebilirim.burdaki anlatım sadece global değil hemen hemen tüm romlara bu şekilde yükleniyor google camera. Ben eu beta tom kullanıyorum bende bu şekilde;önce magisk ve modül sonra fix ve google kamera.yani anlattığın yöntem tüm romlar için geçerli.umarım arkadaşların kafası karışmaz

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Hocam paylaşım için emeğine sağlık.çok güzel ve anlaşılır anlatmışsın lakin daha önce açılan İpucu - Google Camera konusu ile aynı diyebilirim.burdaki anlatım sadece global değil hemen hemen tüm romlara bu şekilde yükleniyor google camera. Ben eu beta tom kullanıyorum bende bu şekilde;önce magisk ve modül sonra fix ve google kamera.yani anlattığın yöntem tüm romlar için geçerli.umarım arkadaşların kafası karışmaz

Bahsettiğin konuyu biliyorum hocam ben global kullandığım için o konudaki adımlar ile ön arka portre kullanamadım birde konu bayağı karışmış sayfa çokluğu verilen linkler epey karışık. Yeni yüklemek isteyen arkadaşlar daha basit sade temiz bir konu ile karşılaşması için açtım bilhassa global kullananlar :)
[doublepost=1521192522,1521192435][/doublepost]

[doublepost=1521185968,1521180332][/doublepost]Üstteki mesajdaki sorunumu magisk manager içinden root'u tekrar yükleyip telefonu yeniden başlatınca çözdüm. Kamerayı kurdum gayet düzgün çalışıyor. Yalnız çok fazla ayar var :(

Ayarlardan nexus 6P seçin en keskin görüntüler için demiş geliştirici ve all model portrait seçeneğini aktif etmen yeterli geri kalan ince ayarlar keyfinize zevkinize kalmış :)

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Bu ağır çekim için bi fix yada bi modül varmı acaba.ağır çekim yapıp izleyince ağır çekim gitmiuor ve takılıp duruyor

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59

Twrp den mi flashladiniz yani tekrardan magiski

gokmen06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
mi 6
Konular
0
Öncelikle herkese merhaba pek anlamam ama kurmak denemek istedim açılmıyor böyle bir hata veriyor
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26

Konu başındaki C2api modülü aynı zamanda SlowMo fixi içerir . Sizin söylediğiniz sorunu yaşamadım hocam
[doublepost=1521204193,1521204148][/doublepost]
Öncelikle herkese merhaba pek anlamam ama kurmak denemek istedim açılmıyor böyle bir hata veriyor
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Cİhoaz Rom sürümünüz nedir bu hatayı hangi işlemden sonra aldınız ve en önemlisi cihazda magisk root vamı ?

Üst Alt