Mod Mİ6 Global (9.2.2.0) Romlar için - Google Camera Tüm Özellikler Aktif

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Ön kamerada ciddi düzeyde iyi ayrıntı çok fazla fakat bence bu biraz rahatsız edici onun dışında arka kamera mi kamera da da iyiydi zaten ..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ön kamerada yüz pürüzsüzlüğünü aktif etmek için mod kısmından Pixel İİ XL seçmelisin ben bu şekilde kullanıyorum çok memnunum

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
Ön kamerada yüz pürüzsüzlüğünü aktif etmek için mod kısmından Pixel İİ XL seçmelisin ben bu şekilde kullanıyorum çok memnunum
Yakinlastirinca bozuluyor yine bu moduda denedim . Mi kamerada sallamadan cekmeye biraz uğraşınca google kameradan iyi sonuç veriyor bir kac kisiyede sordum böyle durum ama google kamerada sallamadan cekmeye uğrasmaya çok gerek yok görüntüyü bozmadan cekiyor

levo5656

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
levent
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
19
mfk925 teşekkürler konuya ilgin için :) Arkadaşlar video anlatım için uygun bir zamanda çekip yüklerim fakat bu anlattığım adımlardan önce biraz sancılı geçen bir süreciniz var.

Solin
sismantolga

Magisk root ve Twrp yüklemeniz için ilk önce cihazın bootloader Kilidini açmanız getiriyor.. Kilit açmak global rom ile pek mümkün olmadığı için önce developer rom yükleyip kilidi açtıktan sonra Mı Flash tool ile tekrar global rom yükleyip Twrp ve Magisk kurulumunu yapmalısınız ki en son bu söylediğim adımları uygulamanız gerekiyor Google Kamera kullanmanız için . Anlatmaya kalksam hiç tecrübesi olmayan biri için çok uzun sürecektir.

Konu sadece Google Kamera üzerine olduğu için bilgi kirliliği olmaması açısından buradan anlatmak pek iyi olmayacaktır.

Siz önce forumda Bootloader Kilidini açma konularına göz atıp daha sonra Twrp ve Magisk Root konularını iyice okumanız gerekiyor.. Bilmeyen biri için bu terimler çok uzak ama zamanla öğrendikçe ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.
global romda bl kilidi açılıyor ben global romdayken açtım

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
global romda bl kilidi açılıyor ben global romdayken açtım

Evet bazı cihazlarda açılıyor ben 9.2.2.0 da çok uğraşmama rağmen olmamıştı. Biraz şanş işi diyelim yine de her halükarda denenmeli tabi

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Fotoğraflar hangi bsg modlarında cekildi ?

Pixel 2 xl olarak çekildi . Yüz pürüz giderici açık ön Kamerada. Hdr+ high

Üst Alt