Yardım Mi6 Faciası

aslanmurat65

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
mi6
Konular
2
4 ay önce ikinci elden mi6 aldım.Başlarda iyiydi.Sonra durduk yerde telefon aşırı ısınmaya başladı.Neyse şarj zaten olduğu yerde bitiyor.Batarya değiştirdim yok düzelmiyor.Rom atayım dedim. Unlock yapılmıyor.Hem geliştirici modunda hesap doğrulanamadı diyor. Hemde unlock uygulamasında flash a yüklemede sırasında %50 de hata veriyor.Yav bir telefona rom yüklemek bu kadar mı zor? Unlock yapmak bu kadar mı zor? Şarj tüketimini araştırmak ona göre önlem almak bu kadar mı zor?

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam bi yerde hata yapıyorsundur.forumda unlock konuları var,yarıda kalan bu tür şeylerle ilgili konular var onları iyice incelemeni tavsiye ederim.pc nin 64 bit olması gerek ve son sürüm programları kullanmanı tavsiye ederim

Oyla:

aslanmurat65

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
mi6
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bi yerde hata yapıyorsundur.forumda unlock konuları var,yarıda kalan bu tür şeylerle ilgili konular var onları iyice incelemeni tavsiye ederim.pc nin 64 bit olması gerek ve son sürüm programları kullanmanı tavsiye ederim
Kardeşim pc de sıkıntı yok sorun bunların sisteminde telefon bağlanıyor pc ye.Xiami unlock sitesine giriyorum.program yükletiyor.%50 de program takılıyor hata veriyor. Bununda cevabı yok hiçbir yerde.Gelistiriciden giriyorum bu seferde hesap doğrulanamadı diyor.Ne rom atılıyor ne de şarj tutuyor telefon.Yok mu yetkili biri? Mi6 128gb 2017 ikinci sahibiyim.Acaba önceki sahibinin hesabını mı eklemek gerekiyor? Telefon sahte diyicem imeiler doğru Faturası var önceki sahibinden kalan

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
27
Kardeşim pc de sıkıntı yok sorun bunların sisteminde telefon bağlanıyor pc ye.Xiami unlock sitesine giriyorum.program yükletiyor.%50 de program takılıyor hata veriyor. Bununda cevabı yok hiçbir yerde.Gelistiriciden giriyorum bu seferde hesap doğrulanamadı diyor.Ne rom atılıyor ne de şarj tutuyor telefon.Yok mu yetkili biri? Mi6 128gb 2017 ikinci sahibiyim.Acaba önceki sahibinin hesabını mı eklemek gerekiyor? Telefon sahte diyicem imeiler doğru Faturası var önceki sahibinden kalan

Başka bir bilgisayar da denediniz mi? Unlock yapmadan güncelleyici üzerinden rom yüklemeyi denediniz mi?

Oyla:

aslanmurat65

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
mi6
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka bir bilgisayar da denediniz mi? Unlock yapmadan güncelleyici üzerinden rom yüklemeyi denediniz mi?
Kardeşim pc görüyor unlock uygulamasına bağlanıyorum unlock diyince %50 gelince hata veriyor güncel şu anki global rom ama şarj hiç telefonu kullanmadan bitiyor.Epic rom denemek istiyorum unlock yapılmıyor deneyemiyorum.epic romun zıp halinde dosyası da mevcut hafızada
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ekran görüntüsü fena olmazdı
Haftasonu ekleyeceğim şimdilik sürekli şarj ederek kullanıyorum 1 tane batarya şişti 2.de yakında cortlar

Oyla:
Üst Alt