Soru Mi6 Eu ( Beta ) Vs Global ( Stabil ) şarj farkı.

Mrtayfreat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 6
Konular
65
Ben daha 2 gün önce telefonum Global Stabil ken aldığim günlük ekran süresi 4.5 saati zor bulurken. Eu Beta rom u denemek istedim ve kurdum şuanda telefonumda Eu Beta rom var ve inan ki Globale farkı çoktan atmış durumda. Benim gibi ikisi arasında kalmış forum uyeleri varsa tavsiyem hemen Eu Betaya gecin (9.3.7) versiyonu sarj konusunda süper.

Benim Global kullanan arkadaşlara bir sorum var sizin günlük ekran süreleriniz kaç saat ? Ben Globaldeyken 5 saati zor gorüyordum?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-04-01-18-14-25-904_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2019-04-01-18-14-25-904_com.miui.securitycenter.png
    83,3 KB · Görüntüleme: 50

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Sanırım ben size önermiştim 9.3.7 yi zira son sürüm yani 9.3.28 bu kadar verimli değil.
Sorunuzun cevabına gelecek olursak. Öncelikle romlar arasında ciddi bir tüketim farkına inanan biriyim çünkü birinde gece bıraktığımda sabaha kadar en az %10 şarj giderken diğerinde wifiye bile bağlı olsa%1-2 gidiyor.
Ama ekran süresi kişiye göre değişen bir parametre buna yoğun kullanım, oyun, şebeke çekimi her şey girer. Şöyle bir yorum yapabiliriz en kötüsü %10 dilimine 5 saat alarak giriyorsan rom ve pil durumu iyi diyebiliriz.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Mrtayfreat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 6
Konular
65
Sanırım ben size önermiştim 9.3.7 yi zira son sürüm yani 9.3.28 bu kadar verimli değil.
Sorunuzun cevabına gelecek olursak. Öncelikle romlar arasında ciddi bir tüketim farkına inanan biriyim çünkü birinde gece bıraktığımda sabaha kadar en az %10 şarj giderken diğerinde wifiye bile bağlı olsa%1-2 gidiyor.
Ama ekran süresi kişiye göre değişen bir parametre buna yoğun kullanım, oyun, şebeke çekimi her şey girer. Şöyle bir yorum yapabiliriz en kötüsü %10 dilimine 5 saat alarak giriyorsan rom ve pil durumu iyi diyebiliriz.

Aynen ben kendim günlük kullanımımda ikisi arasındaki farka çok şaşırdım. Öneriniz için sağolun :)

Oyla:

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
Ya beyler konuyla alakasız ama bu miui laboratuvar kısmında AI ön yükleme diye bişey var bu nedir nasıl çalışır bilen varmı ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:
Üst Alt