Yardım Mİ6 Entegre

goncaterzii

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gonca
Cihazım
Mi6
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Mİ6
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
2 yıldır Mi6 kullanıyorum. 2 hafta önce suya düştü. Kuruması için telefoncuya götürdüm. Entegresinin yandığını söyledi. Bağlantıları eriyip birbirine kaynamış. Ne entegresi olduğunu bilmiyorum. Ankara'da bi çok yere sordum ama bulmamın çok zor olduğunu söylediler. Garantisi bitti ücretli göndermek istedim orda da bi telefon ücreti kadar maliyetli olur göndermeyin dediler. Nereden temin edebilirim?

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Hocam telefonlarda öyle televizyon gibi radyo gibi parça söküpülüp takılamıyor. Sizin cihazın büyük ihtimal anakartını değiştirecekler. Onu da çinden sipariş edip gelmesini bekleyecekler uzun işi diye belki bulaşmak istemiyorlardır. Xiaomi'nin servisliğini yapan genpa gibi yerlere bir sorun ellerinde hazır yedek parça olabilir. Fakat size benim tahminim 300-400 lira masraf çıkartırlar.

Oyla:

goncaterzii

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gonca
Cihazım
Mi6
Konular
1
Hocam telefonlarda öyle televizyon gibi radyo gibi parça söküpülüp takılamıyor. Süzün cihazın büyük ihtimal anakartını değiştirecekler. Onu da çinden sipariş edip gelmesini bekleyecekler uzun işi diye belki bulaşmak istemiyorlardır. Xiaomi'nin servisliğini yapan genpa gibi yerlere bir sorun ellerinde hazır yedek parça olabilir. Fakat size benim tahminim 300-400 lira masraf çıkartırlar.
Delta garantili. İki şubesine gittim ikisi de uğraşmak istemedi yüzüme bakmadan uğraşmayın hiç dedi gönderdi diğer telefoncular da o modelin parçalarının hurdasını bile bulamıyoruz çok zor dedi. Şansımı burda deneyeyim dedim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Delta garantili. İki şubesine gittim ikisi de uğraşmak istemedi yüzüme bakmadan uğraşmayın hiç dedi gönderdi diğer telefoncular da o modelin parçalarının hurdasını bile bulamıyoruz çok zor dedi. Şansımı burda deneyeyim dedim
Teşekkür ederim yine de olmadı tekrar gidicem artık

Oyla:

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Suya düşmüş telefonun iflah olduğunu görmedim, suya düşüp tamir görmüş telefonun da iflah olduğunu görmedim duymadım. Yaptırsanız bile bir iki haftaya başka dertler açar başınıza. Ona harcayacağınız para ve vakit yerine yeni bir telefon bakın derim. 100 200 yedek parça niyetine satabilirsiniz eldekini de. Çok geçmiş olsun

Oyla:

goncaterzii

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gonca
Cihazım
Mi6
Konular
1
Suya düşmüş telefonun iflah olduğunu görmedim, suya düşüp tamir görmüş telefonun da iflah olduğunu görmedim duymadım. Yaptırsanız bile bir iki haftaya başka dertler açar başınıza. Ona harcayacağınız para ve vakit yerine yeni bir telefon bakın derim. 100 200 yedek parça niyetine satabilirsiniz eldekini de. Çok geçmiş olsun
Anladım muhtemelen öyle yapıcam artık teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt