Soru Mi6 Ekran Çizgisi

emre38

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi4
Konular
12
Merhabalar. Mi6 seramik telefonumun ekranının en üst kısmında çizgi şeklinde ışık sızması gibi birşey farkettim. Alttaki rengin açığı şeklinde oluyor. Siyah renk dışında hepsinde belli oluyor. Başka mi 6 ya baktım öyle birşey yok. Mi4 ve A1 cihazim da var onlarda da yok. Forumda ışık sızması bölümüne baktım ama emin olamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ufukileri

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ufuk
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
3
Merhabalar. Mi6 seramik telefonumun ekranının en üst kısmında çizgi şeklinde ışık sızması gibi birşey farkettim. Alttaki rengin açığı şeklinde oluyor. Siyah renk dışında hepsinde belli oluyor. Başka mi 6 ya baktım öyle birşey yok. Mi4 ve A1 cihazim da var onlarda da yok. Forumda ışık sızması bölümüne baktım ama emin olamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bende de var aynısı reis normal herhalde

Oyla:

emre38

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi4
Konular
12
Tamam da geçen gittim mağazada farklı bir mi6 ya baktım. Seramik değildi ama onda yoktu böyle birşey. Ben de yeni farkettim. Acaba güncellemeler ve rom ile mi alakalı ki.

Oyla:

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
büyük ihtimalle panelin bittiği yerde ışık yoğunlaştığı için bu şekilde görülüyor bendede var takıntı haline getirmemek gerekir ıps ekranlar bilindiği üzere arkadan aydınlatmalıdır ve ışığın kaynağı olduğu gibi birde kesildiği nokta vardır bu noktalardan biri burda görülendir daha önce kullandığım birkaç telefondada buna benzer ışık yoğunluğu olan noktalar vardı tabi aralarında enaz dikkat çeken mi6 ve varla yok arasında birşey bazen bakıyorum yok gibi bazen var gibi takmamak gerek diye düşünüyorum

Oyla:

emre38

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi4
Konular
12
büyük ihtimalle panelin bittiği yerde ışık yoğunlaştığı için bu şekilde görülüyor bendede var takıntı haline getirmemek gerekir ıps ekranlar bilindiği üzere arkadan aydınlatmalıdır ve ışığın kaynağı olduğu gibi birde kesildiği nokta vardır bu noktalardan biri burda görülendir daha önce kullandığım birkaç telefondada buna benzer ışık yoğunluğu olan noktalar vardı tabi aralarında enaz dikkat çeken mi6 ve varla yok arasında birşey bazen bakıyorum yok gibi bazen var gibi takmamak gerek diye düşünüyorum
Haklısın galiba. En azından beyaz değil mevcut sayfanın açık rengi şeklinde

Oyla:
Üst Alt