Yardım MI6 Downgrade

Harunasd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
MI 10 PRO
Konular
6
Merhaba arkadaşlar 3 aylık mi6 kullanıcısıyım, son zamanlarda gelen MIUI 10.0.1.0 güncellemesi ile şarj sürem neredeyse 2 kat azalmış durumda. Bunu önlemek için 9.5.8.0 sürümüne geri dönmek istedim. Indirdiğim .zip dosyasını ''güncelleme paketini kur'' lie kurduktan sonra sistemi açınca tüm uygulamalar durduruldu hatası alıyorum bunu önlemek için ne yapabilirim? Telefon rootlu değil ve bootloaderi açmadım.

Ufak bir ekleme: MIUI 10 a geri dönebilmek için son kullanılan uygulamalar'a tıklayarak ayarlardan sistemi güncelle'yi seçtim.

patuticci

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
SELCUK
Cihazım
Mi Note 2
Konular
4
telefonu unlock yaptıysan TWRP flashla sonra TWRP menüsünden telefonu wipe et indirdiğin zip dosyasını flashla

Oyla:

MehmetYesil

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi6
Konular
3
Bende MIUI 9.5.8.0 OCAMIFA sürümüne geri dönmek istiyorum, şuan Beta 8.10.11 yüklü.

*MIUI 9.5.8.0 OCAMIFA linkini nereden bulup indirebilirim?

*Telefonu sıfırlayıp direkt güncelleyiciden indirdiğim 9.5.8.0 zip dosyasını seçip yükleme yapabilir miyim? Bootloader kilidi açık değil cihazın, çok fazla anlamamda.

Oyla:

Harunasd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
MI 10 PRO
Konular
6
Bende MIUI 9.5.8.0 OCAMIFA sürümüne geri dönmek istiyorum, şuan Beta 8.10.11 yüklü.

*MIUI 9.5.8.0 OCAMIFA linkini nereden bulup indirebilirim?

*Telefonu sıfırlayıp direkt güncelleyiciden indirdiğim 9.5.8.0 zip dosyasını seçip yükleme yapabilir miyim? Bootloader kilidi açık değil cihazın, çok fazla anlamamda.
mi

linki internetten bulabilirsin. Benim de bootloader kilidi açık değil o yüzden adımları senin için yazayim

telefonu fabrika ayarlarına sıfırlıyorsun
9.5.8.0 recovery file (zip dosyası oluyor) indiriyorsun
zip dosyasını telefon hafızasına atıp sistem güncelleyici den seçiyorsun
9.5.8.0 kurulduktan sonra bir daha fabrika ayarlarına sıfırlıyorsun (bende galeri durduruldu hatası veriyordu diye yaptım bunu)

bootlader kilidi açmaya gerek yok. Linki her ihtimale karşı sana atayim.

Oyla:
Üst Alt