Çözüldü Mi6 Data Kablosu ile Bağlanma Sorunu

gokhanyasar1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi - Mi 6
Konular
2
Herkese selamlar.

USB hata ayıklama falan herşeyin açık olmasına rağmen, telefonumu bilgisayara bağlayamamaya başladım. Başka kablolar ile zar zor bağlanırdı, artık hiç bi kablo ile bağlanmıyor. Şarj oluyor, ancak data aktarımına yönelik bir şey yapmıyor kablo üzerinden.
Ayrıca hızlı şarj da olmamaya başladı, belki birbiri ile ilgilidir. Servise göndermeli miyim? Kablo girişinde deformasyon olmuş olabilir mi?

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Herkese selamlar.

USB hata ayıklama falan herşeyin açık olmasına rağmen, telefonumu bilgisayara bağlayamamaya başladım. Başka kablolar ile zar zor bağlanırdı, artık hiç bi kablo ile bağlanmıyor. Şarj oluyor, ancak data aktarımına yönelik bir şey yapmıyor kablo üzerinden.
Ayrıca hızlı şarj da olmamaya başladı, belki birbiri ile ilgilidir. Servise göndermeli miyim? Kablo girişinde deformasyon olmuş olabilir mi?
Bilgisayarda ve telefonda yazılım değişikliği olmadıysa(format, root vs. ) sorun kablo ile alakalıdır. Muhtemelen kabloda deformasyon meydana gelmiştir. Başka bir orjinal type-c kablosu ile denediniz mi?

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Herkese selamlar.

Merhabalar. Cihazınız bizim garantimizde ise servise gönderebilirsiniz. Bazen kablo kaynaklı bazen soket kaynaklı olabiliyor bu sebeple incelenmesini öneririm.

gokhanyasar1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi - Mi 6
Konular
2
Merhabalar. Cihazınız bizim garantimizde ise servise gönderebilirsiniz. Bazen kablo kaynaklı bazen soket kaynaklı olabiliyor bu sebeple incelenmesini öneririm.
Evet bende garantiye vermeyi düşünüyorum. Delta hizmetini görelim artık

Üst Alt