Yardım mi6 boot loop // sürekli yeniden başlama

myufka

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
m
Cihazım
mi6
Konular
1
Merhaba
Problem 2. paragraftan başlıyor ama ilk tarafta da ipucu olabilir

Cihazı -mi6 128seramik, neredeyse ilk çıktığında aldım, aralık '17, ve son derece memnundum ta ki o 9.2.3 güncelleme gelene kadar. Bir süre her şey kötü gitti taki geçenlerde son güncelleme gelene kadar. Tekrar ışık hızına geçmişti cihazım sanırm 9.5.x sürümü.
Tabi ki şunu söylemeliyim cihazı kılıfsız ve ekran korumasız kullanmanın verdiği keyifle kullandığım için Ocak ayının sonuna doğru, erken bir pazartesi sabahı, ılık bir kış gününde yere düşürdüm ve ekran da çok şık enine çatlaklar oldu(baya kırıldı ama hala çalışıyor ekran, home tuşu, yani parmak izi okuyucu hiç çalışmıyor, servis ekranı 800tl ye değişiyor ama ben bu şekilde kullanmaya devam ediyordum).

2 Gün evvel uzun pozlamalı fotoğraf keyfi yaparken telefon kendi kendine sanki kapatma tuşuna basılmışçasına kapatma menüsüne girmye başladı, ekranı kilitlemeye başladı. Dün sabah tuşa sürekli basılıyormuş gibi ekran açılıp kapanmaya akabinde de yeniden başlamaya başladı. Başlarda kapanıp açılıyor 1 saat sonra yeniden kapanıp açılıyordu gün ortasına doğru açık kalma süresi kısaldı ve en sonunda da hiç bir şekilde ana ekrana ulaamadan sürekli kapanıp açılmaya başladı. ekranda Mi yazısı beliriyor ve tam android yükleme noktaları gelecekken yeniden başlıyor.
volume + ya da - ye basınca menüye girer girmez tuşa basılı tutulmuşçasına yeniden başlıyor.
şarj bitene kadar bu durum devam etti. şarja taktığımda şarjı bitikken verdiği tepkiyi veriyor, led yanıp yanıp sönüyor veya ekranda batarya işareti çıkıyor, bir süre şarjda tutarsan yine aynı mi yazısı açılma ekranıyla yeniden başlıyor...

Hiç bir şekilde müdahale edemiyorum cihaza, güç tuşunda bir ezilme belirtisi yok gayet ilk günkü gibi sağlam. Servise gönderdiğimde verileri silmeden işlem yaparlar mı ya da başka çözümü var mı?
saygılar
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam geçmiş olsun.sorunun donanımdan kaynaklı yazılımsal gibi görünüyor.servis çok fiyat çıkarmış,bence --SEFA-- hocamla iletişime geçip teli sefa hocama gönder.bu işlerin babasıdır kendisi.servis gibi baştan sağma yapmaz,işini hakkıyla mis gibi yapar ve hiçbişey silmeden kurtarabilirse de kurtarır sayfası da burda
Satış - --SEFA-- Ekran ve Kasa değişimleri (Oneplus ve Xiaomi)

Oyla:

myufka

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
m
Cihazım
mi6
Konular
1
Hocam geçmiş olsun.sorunun donanımdan kaynaklı yazılımsal gibi görünüyor.servis çok fiyat çıkarmış,bence --SEFA-- hocamla iletişime geçip teli sefa hocama gönder.bu işlerin babasıdır kendisi.servis gibi baştan sağma yapmaz,işini hakkıyla mis gibi yapar ve hiçbişey silmeden kurtarabilirse de kurtarır sayfası da burda
Satış - --SEFA-- Ekran ve Kasa değişimleri (Oneplus ve Xiaomi)

teşekkür ederim iletişime geçiyorum

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
teşekkür ederim iletişime geçiyorum
Kendisine hertürlü güvenebilirsin.bende sefa hocamın müşterisiyim ve artık arkadaşıyım,kendisinden 3 adet telefon aldım.onun sayesinde xiaomi ve miui ile tanıştım.emin ol garantiden teknik servisten daha güvenilir benim için.inşallah telini eskisinden daha sağlam daha canavar yapacaktır

Oyla:
Üst Alt