Yardım Mi6 Bluetooth Ses Kısıklığı

alibasb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilge
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Öncelikle iyi forumlar. Mi6 cihazımda lineageos 17.1 Rom kullanıyordum. Bluetooth kulaklığım ile gayet stabil ve tok bir ses alıyorken bu gün içerisinde eu romun miui10 stabil sürümüne geri dönüş yaptım şayet bluetooth kualklığımın sesi ciddi şekilde azaldı. Sesi sonuna dek açmama rağmen lineageos daki sesin yarısı bile etmiyor. Bunun üzerine yine eu rom un miui11 stabil sürümüne yükselttim ancak nafile. kulaklıktan gelen ses aşırı derecede az. Kulaklığım Taotronics SoundLİberty 53. Lineageos a da dönmek istemiyorum. Yok mudur bir çaresi.

ercank

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ercan
Cihazım
mi6
Konular
1
Bluetooth kulaklık deneyemim olmadı fakat, aracımda bluetooth üzerinden dinliyorum müziklerimi ve viper4android sesin yüksekliğini ve kalitesini belirgin şekilde arttırdı. MIUI 9.2.2.0 global sürümü rootlu olarak viper4android de Bluetooth ayarlarında "Master Power" ve "Playback Gain Control" açık şekilde kullanıyorum. Playback gain control ayarları ise "Extreme mod"da, "Max gain" 2x de "Max output" -1.9 desibelde. Yaklaşık bir buçuk iki seneye yakındırda bu şekilde kullanıyorum

Oyla:
Üst Alt