Çözüldü Mi6 BL kilidi kapatma ve tekrardan ROM kurma

nokta

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bella
Cihazım
sagit
Konular
9
Herkese merhaba telefonu her başlattığımda unlocked yazıyor sanıyorum bu yazı kapatılabiliyormuş ama bunun için de tekrar rom atmak gerekiyormuş, benim cihazımda şuan miui global 9.5.8.0 (ocamifa) kararlı sürümü var ben bunu tekrar yüklemek istiyorum, cihazımı daha önce çin'den almıştım ve çin romu vardı o zamanlar yaptığım işlemleri unuttum forumda bakındım ama kafam iyice karıştı, sırasıyla yapılacak işlere yönlendirirseniz sevinirim.

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
öncelikle bu sürümün fastboot romunu indiriyorsun bilgisayarına mi flash tool un son dürümünü yüklüyorsun telefonu ses kısma ve güt tuşuna aynı anda basarak fastboot moda alıp flaş programını açtıktan sonra bilgisayara bağlıyorsun ve dosya yolunda indirdiğin romu gösterip alt tarafta kilit kapatma ve silme bölümünü işaretleyip yükle diyorsun unutma indirdiğin dosya 2 kez sıkıştırılmış en son çıkardığın dosyayı masa üstüne atıp seçersen daha iyi olur bukadar basit inşallah yardımcı olabilmişimdir

nokta

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bella
Cihazım
sagit
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öncelikle bu sürümün fastboot romunu indiriyorsun bilgisayarına mi flash tool un son dürümünü yüklüyorsun telefonu ses kısma ve güt tuşuna aynı anda basarak fastboot moda alıp flaş programını açtıktan sonra bilgisayara bağlıyorsun ve dosya yolunda indirdiğin romu gösterip alt tarafta kilit kapatma ve silme bölümünü işaretleyip yükle diyorsun unutma indirdiğin dosya 2 kez sıkıştırılmış en son çıkardığın dosyayı masa üstüne atıp seçersen daha iyi olur bukadar basit inşallah yardımcı olabilmişimdir

indirme sayfasını bulamıyorum resmi forumunda bildiri var orada anladığım kadarıyla geçici olarak kapatıldı diyor başka da indirme yeri bulamadım, sizin öneriniz global stabil midir yoksa developer mıdır? İlginiz için çok teşekkür ederim.

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
indirme sayfasını bulamıyorum resmi forumunda bildiri var orada anladığım kadarıyla geçici olarak kapatıldı diyor başka da indirme yeri bulamadım, sizin öneriniz global stabil midir yoksa developer mıdır? İlginiz için çok teşekkür ederim.
stable tabiki
[doublepost=1530557304,1530557084][/doublepost]

buyur link adresi
[doublepost=1530557603][/doublepost]

buda flash tool

nokta

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bella
Cihazım
sagit
Konular
9
stable tabiki
[doublepost=1530557304,1530557084][/doublepost]

buyur link adresi
[doublepost=1530557603][/doublepost]

buda flash tool
teşekkür ederim ilginiz için bu romun olduğu sunucu yoğun herhalde çünkü 1 kere pc'den denedim 2 saat dedi, dedim 4.5g'den indireyim 2 kere denedim (sanki %99'da) indirme duraklatıldı dedi toplam 4 gb internetimi de yedi sağolsun :D şimdi pc'den deniyorum 2 saat bekliycem artık :D, ilginiz için tekrar teşekkür ederim.

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
teşekkür ederim ilginiz için bu romun olduğu sunucu yoğun herhalde çünkü 1 kere pc'den denedim 2 saat dedi, dedim 4.5g'den indireyim 2 kere denedim (sanki %99'da) indirme duraklatıldı dedi toplam 4 gb internetimi de yedi sağolsun :D şimdi pc'den deniyorum 2 saat bekliycem artık :D, ilginiz için tekrar teşekkür ederim.
rica ederim yardımcı olmak insanlık görevimiz yoğunluk olabilir bende aynı adresten indirip kurmuştum böyle bir sorun yaşamamıştım
[doublepost=1530588527,1530588436][/doublepost]
indirebilfinizmi

nokta

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bella
Cihazım
sagit
Konular
9
rica ederim yardımcı olmak insanlık görevimiz yoğunluk olabilir bende aynı adresten indirip kurmuştum böyle bir sorun yaşamamıştım
[doublepost=1530588527,1530588436][/doublepost]
indirebilfinizmi
bilgisayardan 2 saat bekledim indirdi fakat bu sefer windows 10 redstone 2 güncellemesi var diye program açılmadı :D daha sonra ise ne yapcam ne etcem derken eski sürümünü indirdim onda da kilitleme yoktu hata verdi hep onun da çözümünü arayayım derken mi flash tool diye bir program buldum telefonu taktım bilgisayara hepsini kendi haletti bootloader'ı da kilitledim temiz kurulumda yaptım :), yardımınız için çok teşekkür ederim.

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
bilgisayardan 2 saat bekledim indirdi fakat bu sefer windows 10 redstone 2 güncellemesi var diye program açılmadı :D daha sonra ise ne yapcam ne etcem derken eski sürümünü indirdim onda da kilitleme yoktu hata verdi hep onun da çözümünü arayayım derken mi flash tool diye bir program buldum telefonu taktım bilgisayara hepsini kendi haletti bootloader'ı da kilitledim temiz kurulumda yaptım :), yardımınız için çok teşekkür ederim.
rica ederim
[doublepost=1530619279,1530619206][/doublepost]
aksilik oldumu peşpeşe geliyor sabırlı olmak gerek

Üst Alt