Çözüldü Mi6 Batarya hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ÖmerFaruk1661

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer F
Cihazım
Mi6
Konular
3
Dayılar gecen hafta yegenim prizde takılı olan sarj aletinin asagj sarkan kaplosunu çekiştirdi ve ucunda biraz açıklık oldu. Simdi bundanmıdır bilmiyorum son 2 gündür telefonu aksamdan sarja koyuyorum ama sabah bakdigimda göruyorumki %86 yi geçememiş. Bu iki kere oldu. Gun icinde sarj ettigim zaman sıkıntı yok %100 oluyor. Ama 2 kere bu hatayla karsilasdim. Acill yardim bekliyorum. :(

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Dayılar gecen hafta yegenim prizde takılı olan sarj aletinin asagj sarkan kaplosunu çekiştirdi ve ucunda biraz açıklık oldu. Simdi bundanmıdır bilmiyorum son 2 gündür telefonu aksamdan sarja koyuyorum ama sabah bakdigimda göruyorumki %86 yi geçememiş. Bu iki kere oldu. Gun icinde sarj ettigim zaman sıkıntı yok %100 oluyor. Ama 2 kere bu hatayla karsilasdim. Acill yardim bekliyorum. :(
Başka şarj kablosu ve adaptör ile deneyin.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Delta Servis

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
2

Merhaba

Yüksek ihtimalle şarj kablonuz'un içinde kopukluk oluştu ve sağlık şarj etme özelliğini kaybetti.Değiştirmeniz gerekiyor maalesef uzun vadede telefona da zarar verebilir.

Saygılarımızla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt