Çözüldü Mi6 arka kapak

• Konbuyu başlatan edo35
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 19
  • Görüntüleme 7K

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Merhaba arkadaşlar gözüm gibi baktığım telefonuma oğlum hiç acımadan çivi çakmaca oynamış(bana öyle dedi) :)
Arka kapak tek noktadan kırıldı ve ordan dağılan çatlaklar mevcut.
1. Başına gelen varmıdır?Garantide felan yaptırdınız mı? Evetse ne kadar?
2. Bu aliexpreste 70 tl civarı oem olarak var.Bu oem ürün tedarikçi firmanın ürünü oluyor diye biliyorum. Orjinalmidir yoksa replikamı?
3. Ben videoları izledim alsam yaparım gibi ama tecrübeniz varsa ne kadar sağlıklı olur.Böyle bir yol izlemelimiyim.
4.Kvk ya başvurdum delta garantili olduğu için ücretli olarak bile yapmıyorlar.Böyle bir hakları varmı yada benim parayla yaptırma hakkım yokmu
Saygılar...

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
hocam delta servis ile konuştunuz mu? KVK garanti delta garantili cihazı neden yapsın?
[doublepost=1514908227,1514908132][/doublepost]bide hocam bazı yorumları okudum tam oturtamayanlar felan var. galiba orijinal diye çakma kapak satmışlar. ben de senin durumundayim. yarın yurtiçi kargoya vericem delta servisine gondericem.

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
hocam delta servis ile konuştunuz mu? KVK garanti delta garantili cihazı neden yapsın?
Evet görüştüm ücret bilgisi vermiyorlar. Telefon kaç günde gelecek. O ara ben ne yapıcam yedek cihaz yok.kvk bedava yapmıyacak sonuçta o yüzden sordum. İki serviste parayla yapıcak zaten

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Evet görüştüm ücret bilgisi vermiyorlar. Telefon kaç günde gelecek. O ara ben ne yapıcam yedek cihaz yok.kvk bedava yapmıyacak sonuçta o yüzden sordum. İki serviste parayla yapıcak zaten
hocam bana 50-60₺ arası bı fiyat verdiler. taş çatlasın 70₺ masraf çıkar diye düşünüyorum. yedek cihazı kendiniz halletmek zorunda kalacaksınız galiba :)

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
[doublepost=1514908227,1514908132][/doublepost]bide hocam bazı yorumları okudum tam oturtamayanlar felan var. galiba orijinal diye çakma kapak satmışlar. ben de senin durumundayim. yarın yurtiçi kargoya vericem delta servisine gondericem.
Hocam o zaman ben senin süreci takip edeyim çünkü parayla yapılacak neresi olursa. İşlem kısa sürerse gönderirim. Ayrıca yapacakları işlem belli ve net arka kapak orjinal ile değiştirilecek. Fiyat sabit yani deltanın fiyat vermemesine sinir oldum açıkçası
[doublepost=1514908558][/doublepost]
hocam bana 50-60₺ arası bı fiyat verdiler. taş çatlasın 70₺ masraf çıkar diye düşünüyorum. yedek cihazı kendiniz halletmek zorunda kalacaksınız galiba :)
Senin kırık değil sanırım hocam. Benimki kırıldı

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Hocam o zaman ben senin süreci takip edeyim çünkü parayla yapılacak neresi olursa. İşlem kısa sürerse gönderirim. Ayrıca yapacakları işlem belli ve net arka kapak orjinal ile değiştirilecek. Fiyat sabit yani deltanın fiyat vermemesine sinir oldum açıkçası
[doublepost=1514908558][/doublepost]
Senin kırık değil sanırım hocam. Benimki kırıldı
aynen hocam. telpa serviste her türlü tamirin ücreti sitede yazıyordu. servise yarın gönderir sonucu size yazarım.

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
hocam kırık çatlak farketmez her türlü degistircikler. fakat benimkisi de kirik. hatta çok ufak bı parçası düştü. pilin beyaz jelatini dikkatli bakınca gözüküyor

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
hocam kırık çatlak farketmez her türlü degistircikler. fakat benimkisi de kirik. hatta çok ufak bı parçası düştü. pilin beyaz jelatini dikkatli bakınca gözüküyor
O zaman fiyat uygun üründe orjinal çok iyi bence.

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba arkadaşlar gözüm gibi baktığım telefonuma oğlum hiç acımadan çivi çakmaca oynamış(bana öyle dedi) :)
Arka kapak tek noktadan kırıldı ve ordan dağılan çatlaklar mevcut.
1. Başına gelen varmıdır?Garantide felan yaptırdınız mı? Evetse ne kadar?
2. Bu aliexpreste 70 tl civarı oem olarak var.Bu oem ürün tedarikçi firmanın ürünü oluyor diye biliyorum. Orjinalmidir yoksa replikamı?
3. Ben videoları izledim alsam yaparım gibi ama tecrübeniz varsa ne kadar sağlıklı olur.Böyle bir yol izlemelimiyim.
4.Kvk ya başvurdum delta garantili olduğu için ücretli olarak bile yapmıyorlar.Böyle bir hakları varmı yada benim parayla yaptırma hakkım yokmu
Saygılar...

Merhaba;

Ürününüz Delta Servis garantisi altında olduğundan size yardımcı olmak isteriz. Özel mesaj yoluyla bizle iletişime geçerseniz sağlıklı bir şekilde size çözüm sağlayalım.

Saygılar.

Üst Alt