Çözüldü MI6 Arka Kapak Neden Açık?

BirolAral

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baral
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
21
Merhaba. Daha önce forumda da arka kapağı kamera hizasından açık olan arkadaşlara denk gelmistim. Ayni olay Delta Garantili olan cihazımda da mevcut. Başta fabrikasyon oldugunu düşünmüştüm ama aynı cihazın KVK garantili olanını aldığımda o açıklığın onda olmadigini fark ettim. Malum önümüz yaz havalar gittikçe ısınıyor. Bu kapak kendini daha fazla salar diye korkuyorum. Delta servis bunu açıklayabilir mi? Arka kapak neden açık? Yetkililer Delta Servisi etiketleyebilir mi?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Son düzenleme:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Çok küçük Bi açıklık bende de mevcut ama kılıfa Kullandigim için sorun olmuyor çok büyük bir sıkıntı değil bence . Her ihtimale karşı kılıfa kullanın kamera içine toz kaçma durumu yüksek. Toz bu göremeyeceği yer yok :)

BirolAral

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baral
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
21
Çok küçük Bi açıklık bende de mevcut ama kılıfa Kullandigim için sorun olmuyor çok büyük bir sıkıntı değil bence . Her ihtimale karşı kılıfa kullanın kamera içine toz kaçma durumu yüksek. Toz bu göremeyeceği yer yok :)

Benim korkumda ondan ya. En çok kullandığım yeri orası telefonun.

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Hocam denk geldi yazmışsınız denk gelinecek bir durum değil kusurlu cihaz bu. Kenarı sağı solu açık cihaz mi olur

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BirolAral

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baral
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
21
Hocam denk geldi yazmışsınız denk gelinecek bir durum değil kusurlu cihaz bu. Kenarı sağı solu açık cihaz mi olur

Yardım - Mİ6 Kapak Tam Oturmamış

Hocam bu konu sahibi arkadaş da aynı dertten muzdarip. Ben bu konuya cevap yazdığımda henüz mi 6 almamış idim. Ama o gün kipada yaptığım gözlemde orda ki telefonda da aynı sorun olduğunu gördüm. Bana kalırsa bu Delta cihazlarında olan birsey.
[doublepost=1526130300,1526129110][/doublepost]Delta Servis 1 Delta Servis 2
Yardımcı olur musunuz rica etsem?

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Zamanında htc One m7 almıştım aynı şekilde kasa da açıklık vardı ki o cihazda da kasa yapıştırma şekilde. Kvk. Verdim 30 gün sonra yenisi geldi. Gittim servisten almaya orda yanlarında açıp baktım( sıfır jelatini koruma bandı açılmamış cihaz) aynı şekilde kasada açıklık vardı onuda verdim bir 30 gün sonra yenisi geldi şükür o düzgün çıktı uzun lafın kısası ben böyle bir cihazı şahsen almam iade ederim. Fabrikasyon hata bunlar. Aslında kontrol mekanizması vardır ama arada kaçıyor demek ki.

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba. Daha önce forumda da arka kapağı kamera hizasından açık olan arkadaşlara denk gelmistim. Ayni olay Delta Garantili olan cihazımda da mevcut. Başta fabrikasyon oldugunu düşünmüştüm ama aynı cihazın KVK garantili olanını aldığımda o açıklığın onda olmadigini fark ettim. Malum önümüz yaz havalar gittikçe ısınıyor. Bu kapak kendini daha fazla salar diye korkuyorum. Delta servis bunu açıklayabilir mi? Arka kapak neden açık? Yetkililer Delta Servisi etiketleyebilir mi?

Merhaba Birol Bey,

Delta Servis almış olduğunuz ithalat cihazlarında garanti servisi sağlamaktadır.
Cihaz ithalatı veya satışı yapmadığımız için yaşadığınız durumu servis sadece çözmek ile mükelleftir.
Cihazınızın imei numarasını özel mesaj yoluyla tarafımız yollar mısınız? Yardımcı olmak isterim.

Ürünün incelenmesi için tarafımıza gönderebilirsiniz.
Ürününüzü yurtiçi kargo 282 140 974 anlaşmalı numaramızla gönderebilirsiniz. Ürününüzü, şikayetlerinizi belirten bir not ve fatura fotokopisi ile beraber göndermenizi rica ederiz. Yazılım güncellemesi gerekebileceğinden dolayı yedeğinizi almanızı öneririz.

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Aynı durum bende de var fakat arka kapak çıkarılıp takıldığında cihazın içine toz kaçması %90

Üst Alt