Yardım Mi6 AHİZE (Karşıdan Gelen Ses)

kavramsal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kavramsal
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
23
merhaba dostlar,
karşıdan gelen sesi duyamıyorum, temizleme de kurtaramadı. bir ahize taktırdım ama uyumsuz sanırım ses cızırdıyor. orijinal ya da uyumlu nerden bulabilirim?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhammetbngl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
7
Hocam aynı sorun bende vardı hallettim önce balata yağını kulak çubuğuna sıkıp ahizeyi bir güzel temizledim uçucu yağ olduğu için birşey yapmaz abartmamak şartıyla sonra elime bir iğne alıp ahizeye sırasıyla delikler açtım en son süpürge makinesinin hortumunu ahizeye dayayıp 2 dakika tozunu çektikten sonra ahizenin sesi ilk günkü haline döndü

Oyla:

kavramsal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kavramsal
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam aynı sorun bende vardı hallettim önce balata yağını kulak çubuğuna sıkıp ahizeyi bir güzel temizledim uçucu yağ olduğu için birşey yapmaz abartmamak şartıyla sonra elime bir iğne alıp ahizeye sırasıyla delikler açtım en son süpürge makinesinin hortumunu ahizeye dayayıp 2 dakika tozunu çektikten sonra ahizenin sesi ilk günkü haline döndü
dostum o zaman da o delikler zamanla tıkanır bence. en iyisi ahize değişimi sanırım

Oyla:

Muhammetbngl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
7
dostum o zaman da o delikler zamanla tıkanır bence. en iyisi ahize değişimi sanırım

5 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim yinede siz bilirsiniz hocam

Oyla:

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
merhaba dostlar,
karşıdan gelen sesi duyamıyorum, temizleme de kurtaramadı. bir ahize taktırdım ama uyumsuz sanırım ses cızırdıyor. orijinal ya da uyumlu nerden bulabilirim?

Farklı rom deneyin. Miuitr rom denemiştim bir ara. Ses acayip yüksekti.

Oyla:

altunbahadr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bahadır
Cihazım
Mi6
Meslek
Öğrenci
Konular
17
Bende de ses kısık geliyor bi parça almayı düşünüyorum zannediyorsam 50 TL civarı zaten

Oyla:

Arthur61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
mi6
Konular
3
İlk aldığım zaman güzel ses veriyordu son 1 senedir ses namına bir şey yok ara sıra diş fırçası ile uğraşıp biraz olsun düzeltiyordum. Uzun zamandır yine ses yoktu ve bu ses duyamamak beni aşırı sinirli yapıyordu. En son dün aldım çuvaldız iğnesini öndeki ızgarayı parçaladım. Yıllardır boşa uğraşmışım bir rahatladım şu an arayan oldumu kapatasım yok. Önceden ses duyamadığım için kısa kesip sessiz bir ortamda arayıp konuşuyordum. Şu an anlatamam ne kadar buyuk bir rahatlık olduğunu. Hoparlörde sıkıntı yok, sıkıntı Hoparlör korumasında. Izgaraları çok küçük olduğu için çok çabuk doluyor ve ses gidiyor.

Oyla:

altunbahadr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bahadır
Cihazım
Mi6
Meslek
Öğrenci
Konular
17
İlk aldığım zaman güzel ses veriyordu son 1 senedir ses namına bir şey yok ara sıra diş fırçası ile uğraşıp biraz olsun düzeltiyordum. Uzun zamandır yine ses yoktu ve bu ses duyamamak beni aşırı sinirli yapıyordu. En son dün aldım çuvaldız iğnesini öndeki ızgarayı parçaladım. Yıllardır boşa uğraşmışım bir rahatladım şu an arayan oldumu kapatasım yok. Önceden ses duyamadığım için kısa kesip sessiz bir ortamda arayıp konuşuyordum. Şu an anlatamam ne kadar buyuk bir rahatlık olduğunu. Hoparlörde sıkıntı yok, sıkıntı Hoparlör korumasında. Izgaraları çok küçük olduğu için çok çabuk doluyor ve ses gidiyor.
Mantıklı dostum akşam deneyeceğim bende de aynı sıkıntı var ızgarayı parçalamak yerine kartları çıkartıp ince kıllı bir fırçayla da temizleyebilirdin

Oyla:

kavramsal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kavramsal
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
23
Yeni ahize alınabilecek link bilen yok mu? bir sürü yazıyor da hangisi iyidir uygundur

Oyla:

genji35

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
mi 6
Meslek
Elk-Elktrnk.Müh
Konular
0
Yeni ahize alınabilecek link bilen yok mu? bir sürü yazıyor da hangisi iyidir uygundur

Ahizeye toplu igne ile bastırın delik açık 4 5 tane sıkıntı kalmıyor. 7 aydır az ses geliyodu. Şimdi mükemmel oldu

Oyla:
Üst Alt