Yardım mi6 128 gb yeni alınınca yapılması gerekenler?

'Xiaomi Mi6' forumunda mayalp77 tarafından 16 Mayıs 2018 18:37 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. merhabalar arkadaşlar cihazı bugün aldım n11 den.ilk defa xiaomi kullanıyorum acaba neler yapmam gerekir.herhangibir hesap açma vs yapılmalımıdır.günceleme vs için.bilgi verebilirseniz sevinirim.çok teşekkürler

2. Hocam bi tane mi hesabı açmanı tavsiye ederim.gün gelecek o hesap senin herşeyin olacak :)

mayalp77 bunu beğendi.
  3. Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...
    Göz gezdirmenizi öneririm
    --- Birleştirilmiş mesaj, 16 Mayıs 2018 19:58Orijinal mesaj tarihi 16 Mayıs 2018 19:58 ---
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...
    Göz gezdirmenizi öneririm

mayalp77 bunu beğendi.
  4. oyun oynayin hocam. bu telefonla oyunlar bi başka :)

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. peki bu telefonda rehber aktarımı nasıl.bilgisyara attım ama kişilerden aktarım vs yok

6. hocam ben google hesabıma aktariyorum butun telefonlarda. onun icin bi sikinti yasamadim. vcf dosyasini denemiştim rehber birbirine karışmıştı boyle bir hata var mi hala bilmiyorum ama riskli denemeye gelmez

7. peki google hesabından bu telefona nasıl
    aktardınız

8. oturum acinca geliyor hemen rehber

9. teşekkürler başka bir şekilde yapabildim kolay oldu ama yerleri bulmama sorun.

10. kolay gelsin :D

11. Hemen kılıf almalısın :)

monvance bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...