Yardım Mi6 128 gb ve delta servis mağduriyeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berdush42

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali Aydeniz
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
2
Arkadalar hepinize merhabalar. Mi6 128 gb telefon sahibiyim. Delta servis garantili. Telefonu yaklaşık 1 ay önce aldım. 5 gün kullanabildim. İleri düzey android kullanıcısı değilim. Bas konu, bir iki banka uygulaması kullanan biriyim. Gelelim neden 5 gün kullandığıma.
Cihaz aldığım da android 7.1 yüklü geldi. Kullandığım uygulamaları kurdum. Yaklaşık 5-6 saat sonra telefon kilitlendi. Ekran açık ancak tepki vermiyordu. Kapatma tuşuna bir kez basıp ekranı kapattığımda telefon tamamen kapanıyor ve açılmakta zorlanıyordu. Bunu 3-4 defa yaptı.En son oreo'ya güncelledim ve 1-2 kere daha yaptı. En son yaptığında telefon hiç açılmadı. Hiçbir şekilde telefonu açamadım. Güzelce kutusuna koydum ve delta servise gönderdim. 6 mart tarihinde ellerine ulaştı. Ve servis yetkilisi beni 8 mart ta aradı. Telefonun nesi var diye. Bende gerekeni kağıda yazıp göndermiştim. Telefon açılmıyor donma ve resetleme yapıyor dedim. Herhangi bir uygulama da veya sistem özelliklerine bakarken bile donabiliyor ve kapanıyor dedim. Telefonunuz şu anda açıldı dedi. Şaşırdım çünkü bende açılmamıştı. servis görevlisi bende miu şifremi istedi verdim eski sürüme dönüp test edeceğini söyledi. Bende telefonu daha yeni aldım sorun var ise iade istiyorum diye belirttim. Çünkü cayma hakkımın olduğunu biliyorum. Yazılım ve stabilite yüzünden xiaomi markasını kullanmayacağımı belirttim. 10 gün sonra telefonumun yapılıp kargoya verildiğini gördüm. Delta servis sayfasından baktığımda yazılım güncellemesi yapılıp gönderildiği yazıyordu. 22/03/2018 tarihinde öğle üzeri telefonumu aldım açtım heyecanla uygulamaları kurdum. Akşama doğru watsupp ile arkadaşımla yazışırken telefon yine dondu kapandı. Açmaya çalıştım yine açılmadı. Yapıldı diye gönderilen telefonu bu durumda görmek canımı sıkıyor.Arkadaşlar ne yapmalıyım. Ürünü iade etmek istiyorum. Ben ileri düzey bir android kullanıcısı değilim ki root falan atayım. şu anda telefon hiç bir şekilde açılmıyor. Servise gönderirsem eminim yazılım güncellenip yine gelecek.

Dadaskolik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
mi not 2
Konular
4
geçmiş olsun kardeşim bu tarz olaylar bir çoğumuzun başına geliyor benim telefonda serviste evobt garantili inşallah sağlam yollarlar.. telefonu aldığın yerle görüş baktın olmadı hemen tüketici mahkemeye başvur .

xiaomici58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
mi5
Konular
1
Sonuçta kul yapısı bozuk çıkması normal bu yaşadığınızı xiaomi nin yazılımının ve stabilitesinin kötü olduğundan değil telefonunuz arızalı olduğundan maalesef.Cayma hakkınızı kullanamazsınız 14 gün içinde iade etmeniz gerekirdi internet üzerinden aldıysanız.. Buraya delta servisi etiketliyorum tekrar burdan beraber ilgilenerek sorunuda belirterek değişim talebinde bulunun mağdur etmeyeceklerdir inşAllah.

Delta Servis 1 Delta Servis 2 Delta Servis

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Sonuçta kul yapısı bozuk çıkması normal bu yaşadığınızı xiaomi nin yazılımının ve stabilitesinin kötü olduğundan değil telefonunuz arızalı olduğundan maalesef.Cayma hakkınızı kullanamazsınız 14 gün içinde iade etmeniz gerekirdi internet üzerinden aldıysanız.. Buraya delta servisi etiketliyorum tekrar burdan beraber ilgilenerek sorunuda belirterek değişim talebinde bulunun mağdur etmeyeceklerdir inşAllah.

Merhaba cihazınız şuan serviste mi? Eğer servisteyse form numarasını alabilir miyim?

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Arkadalar hepinize merhabalar. Mi6 128 gb telefon sahibiyim. Delta servis garantili. Telefonu yaklaşık 1 ay önce aldım. 5 gün kullanabildim. İleri düzey android kullanıcısı değilim. Bas konu, bir iki banka uygulaması kullanan biriyim. Gelelim neden 5 gün kullandığıma.
Cihaz aldığım da android 7.1 yüklü geldi. Kullandığım uygulamaları kurdum. Yaklaşık 5-6 saat sonra telefon kilitlendi. Ekran açık ancak tepki vermiyordu. Kapatma tuşuna bir kez basıp ekranı kapattığımda telefon tamamen kapanıyor ve açılmakta zorlanıyordu. Bunu 3-4 defa yaptı.En son oreo'ya güncelledim ve 1-2 kere daha yaptı. En son yaptığında telefon hiç açılmadı. Hiçbir şekilde telefonu açamadım. Güzelce kutusuna koydum ve delta servise gönderdim. 6 mart tarihinde ellerine ulaştı. Ve servis yetkilisi beni 8 mart ta aradı. Telefonun nesi var diye. Bende gerekeni kağıda yazıp göndermiştim. Telefon açılmıyor donma ve resetleme yapıyor dedim. Herhangi bir uygulama da veya sistem özelliklerine bakarken bile donabiliyor ve kapanıyor dedim. Telefonunuz şu anda açıldı dedi. Şaşırdım çünkü bende açılmamıştı. servis görevlisi bende miu şifremi istedi verdim eski sürüme dönüp test edeceğini söyledi. Bende telefonu daha yeni aldım sorun var ise iade istiyorum diye belirttim. Çünkü cayma hakkımın olduğunu biliyorum. Yazılım ve stabilite yüzünden xiaomi markasını kullanmayacağımı belirttim. 10 gün sonra telefonumun yapılıp kargoya verildiğini gördüm. Delta servis sayfasından baktığımda yazılım güncellemesi yapılıp gönderildiği yazıyordu. 22/03/2018 tarihinde öğle üzeri telefonumu aldım açtım heyecanla uygulamaları kurdum. Akşama doğru watsupp ile arkadaşımla yazışırken telefon yine dondu kapandı. Açmaya çalıştım yine açılmadı. Yapıldı diye gönderilen telefonu bu durumda görmek canımı sıkıyor.Arkadaşlar ne yapmalıyım. Ürünü iade etmek istiyorum. Ben ileri düzey bir android kullanıcısı değilim ki root falan atayım. şu anda telefon hiç bir şekilde açılmıyor. Servise gönderirsem eminim yazılım güncellenip yine gelecek.[/QUOTEM]
Merhaba, form numaranız nedir? kontrol edelim.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Konu sahibi neredeyse 6 aydır foruma girmemiş ve bu konuya 8 aydır hiç mesaj yazılmamış... Neden konuyu yeniden canlandırma ihtiyacı hissettiğiniz anlayamadım fakat konu güncelliğini yitirmesi nedeniyle yeni yorumlara kapatılarak çöp kutusuna taşınmıştır.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt