Yardım mi5x oxygen şarj boşalma sorunu

teknogenc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
redmi pro
Konular
7
merhaba arkadaşlar mi5x şarj boşalma sorunu var bir günü çıkarmıyor telefon sabah veya akşam şarjdan çıkarıp bütün uygulamalarını kapatsam bile 10 saat sonra yüzde 60-50 lere kadar düşebiliyor brick olmuştu testpointle kurtarmıştım bootloaderi oxygen ne yaptıysam ne kurduysam olmadı saf android de bile aynı belki bugüne kadar 100 rom kurmuşumdur varmı bunun bir çözümü ücretli ücretsiz yapabilecek arkadaşlardan cevap bekliyorum lütfen :)

not : mi5x kullanıyorum şuan içindeki miuipro beta rom daha öncede bu konuyu açmıştım bataryadan vs dendi yeni batarya alıp taktım ondada aynı sorun :)

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Şarj entegresi veya anakart sorunu olabilir hocam. Denenecek işlemleri denemişsiniz zaten.

Oyla:

teknogenc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
redmi pro
Konular
7
şarj entegresinden bende şüphelendim ama boot dosyasından dolayı olabilirmi diye düşünüyorum çünkü mi5x in boot dosyası tiffany olarak geçiyor satıcı boot kilidini erken açmak için nasıl yaptı bilmiyorum ama oxygen olarak değiştirmiş ve bunu hiçbirşekilde değiştiremiyoruz. amacım benle aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlarda yani boot dosyası oxygen olarak görünende aynı sıkıntı varmı yoksa dediğiniz gibi şarj entegresine baktırıcam :)

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Pek ihtimal vermiyorum ama yine de aynı sorunu yaşayan var mı bekleyip görmek lazım hocam.

Oyla:
Üst Alt