Yardım Mi5x Anakart

emana78

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Emrah
Cihazım
Redmi 4A
Selam arkadaşlar,
Mi5x 4/64 için anakart arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

emana78

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Emrah
Cihazım
Redmi 4A
Ekran basmıyor. Bootloader Kilidi alışagelmişin dışında açılmış. Bizde bilemedik içerisine romu flaşlayınca hiç açılmadı ekran birada. Bayram Kaya çok uğraştı ama yapamadı. Siz yapabilir misiniz

Zenex

Zirveye Doğru
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Hüseyin
Cihazım
RN4 SNP GLBL
Ekran basmıyor. Bootloader Kilidi alışagelmişin dışında açılmış. Bizde bilemedik içerisine romu flaşlayınca hiç açılmadı ekran birada. Bayram Kaya çok uğraştı ama yapamadı. Siz yapabilir misiniz
Hocam gönderirseniz inceleriz cihazı. Özelden ulaşın.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
345
Selim
Cihazım
Mi 5x
Cihazı nerden aldınız ? Cihazınız büyük ihtimalle tissot( mi a1) bootloader li 5x sürümü . Ve şuan hiçbir tepki vermiyorsa cihaz tuğla oldu sanırım. Yabancı forumlarda bu sorundan çok muzdarip insan var . Bangood bu cihazları satıyormuş . Hepsiburadada satılan cihazlarda tissot bootloaderli 5x. Ve a1 romuyla geliyor. Miui yükleyin deyince de fake rom atıp gönderiyorlar. Sıkıntılı bir durum

Bunyamin ALTINOZEK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Bnymn
Cihazım
Xiaomi
merhaba arkadaslar 15 gun 15 5x aldım unlockt u az once fastboottan twrp yukleyıp en guncel eu romu twrp den flasladım ama tel acılmadı... the system has beeb destroyed dıyor. yada fatboot ekranına gırıyor. tekrAR twrp yuklemeye calsınca .
downloading 'boot.img'...
OKAY [ 1.373s]
booting...
FAILED (remote: unlock device to use this command)
finished. total time: boyle bir uyarı verıyor kilit acık olmadıgı ıcın hıc bırsey yapamıyorum . nasıl bır yol ızlemem lazım yardımlarınızı esırgemeyınız...mı a1 i cok kolay yapmıstım halbukı.
tesekkur ederım

Snnanar

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Sinan
Cihazım
Lg g2
5x baya sıkıntılı cihaz heran elimde kalacak gibi duruyor.

MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zenex

Zirveye Doğru
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Hüseyin
Cihazım
RN4 SNP GLBL
merhaba arkadaslar 15 gun 15 5x aldım unlockt u az once fastboottan twrp yukleyıp en guncel eu romu twrp den flasladım ama tel acılmadı... the system has beeb destroyed dıyor. yada fatboot ekranına gırıyor. tekrAR twrp yuklemeye calsınca .
downloading 'boot.img'...
OKAY [ 1.373s]
booting...
FAILED (remote: unlock device to use this command)
finished. total time: boyle bir uyarı verıyor kilit acık olmadıgı ıcın hıc bırsey yapamıyorum . nasıl bır yol ızlemem lazım yardımlarınızı esırgemeyınız...mı a1 i cok kolay yapmıstım halbukı.
tesekkur ederım
Cihazı sökmeli testpoint yapıp 64 bit pc de 64 bit mi flash ile edl den rom atmalısınız.

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!