Yardım mi5s

xiaomifast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
android
Cihazım
mi note pro
Konular
30
merhaba arkadaşlar

mi5s marka cihaz kullanıyorum cihazı aldığımda miui 8.0.3.0 vardı. micloud hesabı kilitli çıktı, bunun üzerine bende kilidi kırdırmak için doğubanka gittim bir kaç araştırma sonrası bir telefoncuya girdim kalıcı olarak sorunsuz yaparız dediler cihazı bıraktım 2 saat sonra cihazınız oldu gelip alabilirsiniz dediler bende kontrol ettikten sonra aldım, yazılım 8.5.0 güncellenmişti evde sensörlerin çalışmadığının farkına vardım, tekrar doğubanka götürdüm sorunu çözemediler Not: cihazı aldığımda bypass yapılmıştı ve sensötlerin hepsi çalışıyordu. şimdiki sorunum cihazın sensötlernin hiçbiri çalışmıyor ışık sensörü parmak izi tüm sensörler cpuz programında yok gözükmekte ayrıca kamera uygulamasını 6 sn sonra geç açıyor bunun bir çözümü varmıdır yardımcı olursanırz sevinirim. tavsiyem doğubankata dahi bu işi yapamıyorlar bilginize

Son düzenleme:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Hocam tüm sensörlerin devre dışı olması yazılımsal sorun olduğunu gösteriyor ama bu konunun uzmanı Zenex hocamdır sorununuzu ancak o çözer.Cihazınız bypaa işlemi gerektirdiği için başkasına müracaat etmeyin bence.

Oyla:
Üst Alt