Yardım Mi5s

Selanik01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Sony xperiaz
Konular
10
merhabalar mi5s almayı düşünüyorum almaya değermi kronik sorunu var mı bekleyip 5x mi alamalıyım

Selanik01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Sony xperiaz
Konular
10
anladım kardeş eywallah çok saol

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
merhabalar ekran çerçeve kalınlığı dışında bana göre güzel cihaz MI5s forumda parmak izinde konusunda sorunlar olduğunu okumuştum parmak izini 3.sn sürede gibi geç okuma gibi yazılımla düzeltilecek bir sorun. (kullanan kişiler sizi daha iyi aydınlatır..) kullananlar oldukça memmun diyebilirim.:) MI5x ise kendi kategorisinde güzel bir cihaz üstünde 625 işlemci var bu cihaz türkiyeye ne zaman düşer tam olarak orası meçhul. :)

Selanik01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Sony xperiaz
Konular
10
merhabalar ekran çerçeve kalınlığı dışında bana göre güzel cihaz MI5s forumda parmak izinde konusunda sorunlar olduğunu okumuştum parmak izini 3.sn sürede gibi geç okuma gibi yazılımla düzeltilecek bir sorun. (kullanan kişiler sizi daha iyi aydınlatır..) kullananlar oldukça memmun diyebilirim.:) MI5x ise kendi kategorisinde güzel bir cihaz üstünde 625 işlemci var bu cihaz türkiyeye ne zaman düşer tam olarak orası meçhul. :)

çok teşekkürler kullan arkadaşlar umarım cevap verirler daha ayrıntılı olarak

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
merhabalar ekran çerçeve kalınlığı dışında bana göre güzel cihaz MI5s forumda parmak izinde konusunda sorunlar olduğunu okumuştum parmak izini 3.sn sürede gibi geç okuma gibi yazılımla düzeltilecek bir sorun. (kullanan kişiler sizi daha iyi aydınlatır..) kullanan kişiler oldukça memmun. :) MI5x ise kendi kategorisinde güzel bir cihaz üstünde 625 işlemci var bu cihaz türkiyeye ne zaman düşer tam olarak mechul. :)
Edit;
Parmak izi okuyucusu yeni güncelleme ile stabil çalışıyor artık hocam :)

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269

rcpcgn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RECEP
Cihazım
mi 5
Meslek
ziraat mühendisi
Konular
6
mi 5s 128gb modelini kullanıyorum yaklaşık 7-8 ay. Telefonun şarjı beni tatmin etmedi. ayrıyeten m5 v mi6 da kullandım kesinlikle m6 hem malzeme hem de donanımsal olarak 5 5s ten kat kat daha iyi alma imkanın varsa mi 6 dan şaşma derim imkanın yoksa mi 5 öneriyorum. mi5 ve mi 6 şarj olarak 5s ten çok ilerde

Selanik01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Sony xperiaz
Konular
10
mi 5s 128gb modelini kullanıyorum yaklaşık 7-8 ay. Telefonun şarjı beni tatmin etmedi. ayrıyeten m5 v mi6 da kullandım kesinlikle m6 hem malzeme hem de donanımsal olarak 5 5s ten kat kat daha iyi alma imkanın varsa mi 6 dan şaşma derim imkanın yoksa mi 5 öneriyorum. mi5 ve mi 6 şarj olarak 5s ten çok ilerde

teşekkürler yorumunuz ve katkınız için

Üst Alt