Yardım Mİ5s whatsapp bildirimi gelmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

therewish42

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
therewish
Cihazım
xiaomi Mi5s
Konular
1
arkadaslar merhaba 2 hafta once mi5s aldim ama whatsapp dan bildirim whatsapp i açmadan gelmiyor ne zaman açsam hepsi birden geliyor lütfen yardim!!

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
arkadaslar merhaba 2 hafta once mi5s aldim ama whatsapp dan bildirim whatsapp i açmadan gelmiyor ne zaman açsam hepsi birden geliyor lütfen yardim!!

Lütfen Önce Forumda Arama Yapınız. Sorununuz İle İlgili Konu Yoksa Sonra Yeni Konu Açınız.
Çünkü Bununla İlgili Hem S.S.S Bölümünde, Hemde Forumda Onlarca Açıklaması/Konusu Mevcuttur.

Telefona Tema Yüklediyseniz, Default Temaya Dönün Sonra;

http://forum.miuiturkiye.net/konu/sikca-sorulan-sorular.2630/

Whatsapp, Viber, Gmail, Ezan Vakti vb. uygulamaların bildirimlerini/uyarılarını alamıyorum?
Güvenlik (Araçlar) Uygulaması → Güvenlik → İzinler → Otomatik Başlatma yolunu izleyerek uyarı almak istediğiniz uygulamaları ekleyin. Eğer hala bildirim alamıyorsanız aşağıdaki ayarları da kontrol edebilirsiniz.
  • Ayarlar > Bildirimler & Durum Çubuğu > Uygulama Bildirimleri >Uygulama Adı > Kayan Bildirimleri Göster > AKTİF Edin
  • Ayarlar > Bildirimler & Durum Çubuğu > Uygulama Bildirimleri >Uygulama Adı > Kilit Ekranında Göster > AKTİF Edin
  • Ayarlar > Kilit Ekranı > Bildirim Gelince Uyandır > AKTİF Edin
  • Güvenlik Uygulaması > İzinler > İzinler > Uygulama Adı > Açılır Pencere Bildirimleri AKTİF Edin.
  • Güvenlik Uygulaması > İzinler > Otomatik Başlatma > Uygulama Adı >AKTİF Edin

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt