Yardım Mi5s Şarj Sıkıntısı

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Arkadaşlar merhaba 3-4 gündür şarj sıkıntısı var cihazımda. Miui 8 Çin romu yüklemiştim cihazı şarja taktığımda şarj almaya başlıyor fakat sonra kesiliyordu kabloyu çıkartıp geri takınca düzeliyordu 2-3 saniye sonra tekrar gidiyordu telefonu kapatıp şarj etmeyi denedim kapatınca sıkıntısız şarj aldı daha sonra global rom bulunca temiz kurulum yaptım düzelir diye umuyordum fakat yine aynı telefonu kapatınca sıkıntısız alıyor telefon açıkken şarj almayı kesiyor kablomda temassızlık da yok sıkıntısız kablo sıkıntı ne olabilir sizce ?

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Dün şarjım %4 falanken taktım sıkıntısız hızlı şarj aldı düzeldi sanırım tekrar sıkıntı çıkarsa yavaş şarj eden adaptörle deneyeceğim teşekkürler herkese
Telefonun şarjını tamamen bitirin. Ardından yavaş şarj ile şarj edin telefon belli bir şarj. Miktarına geldiğinde %20 filan telefonu açın hızlı şarjı takin

Oyla:

hammersnow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem Iscan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
0
Bu sıkıntı bendede vardı bir ara düzeldi tekrar aynı sıkıntıyı yaşamaya başladım arkadaşın dediği gibi normal hızda şarj eden adaptörle deneyip tekrar hızlı şarjıma takınca oluyordu 1 2 gün şarj alıyordu lakin artık normal hızda şarj eden adaptöre taktığımda bile şarj almıyor telefonu illa kapatmam gerekiyor telefon miui flash ile temiz kurulum yapıldı bi tavsiye verebilirmisiniz.

Oyla:

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Bende de tekrarladı sorun telefon kafasına göre takılıyor resmen bazen kablonun veya şarj aletimin arızalı olduğunu düşünüyorum bazen hiç etmiyor bazen şarj alıp 2 saniye sonra kesiliyor kabloyu çıkartıp taktığımda yine 2-3 saniye şarj alıp ardından şarj kesiyor nasıl çözülür bir fikri olan var mı?

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
ben esime mix 2 nin sarj aletini verdim sikintisiz sarj ediyor simdi:)

Oyla:

Bargain07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
Mi5s
Konular
1
Arkadaşlar bende mi5s var beta rom yüklü telefonu şarja takınca şarj almıyor ama kabloyu çıkarmadan yeniden başlayınca şarj oluyor. Şarj etmek için sürekli böyle yeniden başlatıyorum çözümü varmı

Oyla:
Üst Alt