Yardım Mi5s rom yükleme sorunu

Exposure

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Mi8
Konular
2
Herkese merhaba. Mi5s telefona pixel rom yüklemek istiyorum. Twrp üzerinden önce vendor rom sonra pixel rom yüklemeyi yapıyorum. Cihaz açılıyor önce mi logosu sonra google logosu geliyor ve orada takılı kalıyor. Pixel 11 ve 11plus romlaronda ve havoc 4.8 romlarında da aynı sorunu yaşıyorum. Her seferinde logoda takılı kalıyor. Sorunu nasıl çözerim yardımcı olursanız sevinirim.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Format data yapıyor musunuz hocam?

Exposure

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Mi8
Konular
2
evet yapıyorum ama sorun hala devam ediyor

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Herkese merhaba. Mi5s telefona pixel rom yüklemek istiyorum. Twrp üzerinden önce vendor rom sonra pixel rom yüklemeyi yapıyorum. Cihaz açılıyor önce mi logosu sonra google logosu geliyor ve orada takılı kalıyor. Pixel 11 ve 11plus romlaronda ve havoc 4.8 romlarında da aynı sorunu yaşıyorum. Her seferinde logoda takılı kalıyor. Sorunu nasıl çözerim yardımcı olursanız sevinirim.
Bazı Aosp romları yüklerken sizden belli bir firmware yüklemenizi ister. O rom, o güncelleme üzerine inşa edildiği için farklı bir güncelleme yüklüyse hata verir. Rom ana konusunda sizinle aynı sorunu yaşayan birileri olmuş mu ona bakın, bir de kurulum detaylarında firmware olarak ne istiyor ona dikkat edin.

Üst Alt