Yardım Mi5S Plus Unlock ve Aktivasyon Sorunu

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
Yakşalık 3 Hafta önce Mi5s Plus aldım ve alır almaz unlock için başvuru yaptım . 4 Gün önce unlock yapabilir miyim diye unlock uygulamasından deneme yaptım ve %99 olup hata veriyor . Uygulamada Geliştrici ayarlarına girip oradan Mi Kilit Açma Durumuna girip Hesap ve Cihaz ekle kısmına girmemi söylüyordu . Bende oraya girip söyleneni yaptım fakat orda da sürekli Doğrulanamadı diye hata veriyor. Sorunun sim kart aktivasyonundan kaynaklı olabileceğini düşündüm . Çünkü telefonu aldığımdan beri telefonda kontör olmadığı için Sms aktivasyonu yapamamıştım . Telefona kontör yükledim , hesabı kaldırıp tekrar yükledim ve telefon otomatikmen Sms göndermek istedi . Defalarca denememe ve kontör yemesine rağmen simkart aktivasyonuda olmadı .
Yani kısacası içinden çıkılmaz bir durumdayım . Cihazı unlock yapamadığım için imei de atamıyorum . Şu an açık ama 3 ay süresi kaldı .

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Not : Cihazda Global Developer son sürüm yazılım yüklü.

Son düzenleme:

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
Developer roma gecip deneyin.
zaten global geliştirici rom kullanıyorum
[doublepost=1520012702,1519408175][/doublepost]sorun hala devam ediyor ve internetten araştırdığım kadarıyla geliştirici seçeneklerinden Mi Kilit Açma Durumundan herkes hata alıyor ve çözümü bulan yok.

Oyla:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
zaten global geliştirici rom kullanıyorum
[doublepost=1520012702,1519408175][/doublepost]sorun hala devam ediyor ve internetten araştırdığım kadarıyla geliştirici seçeneklerinden Mi Kilit Açma Durumundan herkes hata alıyor ve çözümü bulan yok.
Vpn değiştirmeyi denediniz mi hocam.

Oyla:

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
Vpn değiştirmeyi denediniz mi hocam.
aklına ne gelirse denedim . google da miui bootloader couldnt verfy diye aratırsanız sorunun çok daha büyük olduğunu göreceksiniz . bir sürü insan aynı sorundan müzdarip . benim anlamadığım telefon alıp satan ve onlara imei atan arkadaşlar nasıl sorunsuz bootloaderı açıyor.

Oyla:
Üst Alt