Soru mi5s parmak izi sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxmmxx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
aswgsd
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
2
Merhabalar
Mi5s 4gb/128gb cihazımın parmak izini eklediğimde (ki bir parmak yaklaşık 5 dk sürüyor tanıması) tanımlamadığım parmak iziyle de açılıyor. Telefon tuş kilidiyle kilitlediğimde kendi kendine tekrar tuş kilidini açıyor. ne şifre ne parmak izi hiç gerek duymadan direk menüdesiniz. tekrar kilitliyorum tekrar aynısını yapıyor. ilk aldığımda böyle bir sorun yoktu. ne zamanki güncelleme yapıp android sürümü 7.0 NRD90M / MIUI 9.6 I Kararlı 9.6.1.0(NAGMIFD) sürümüne geçtim bu olay oldu. uzunca bir süre parmak izi ve şifresiz kullandım. şimdi tanımlamak istediğimde böyle bir sorunla karşılaşıyorum. şimdi 2 sorum var .
1. mekanikte mi bir sorun var ? yani parmak izi sensörümü mü bozuldu ? ama bozulsa hiç okumaz.
2. eski sürüme dönebilirmiyim ? dönsem bu sorunum gider mi ? ya da yeni bir sürüme geçsem düzelir mi? güncelleme denetle dediğimde güncelleme yok diyor.
ne root ne bootloader ne de geliştirici falan hiç birşey yapmadım aldığımdan beri.
umarım başka kimse böyle bir sorunla karşılaşmaz. ilginiz için şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Yazılımsal bir sorun gibi gözüküyor. Yedekleri aldıktan sonra fabrika ayarlarına çevirip deneyebilirsiniz ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt