Yardım Mi5S Parmak İzi Sorunu

mehmetgollu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 5
Konular
4
İyi akşamlar Mi5S 4/128 telefonum var parmak izi ile ilgili bir problemim oluştu. Telefona parmak izi eklemek istediğim zaman algılamıyor, 3 4 defa yaptığım zaman bir müddet bekleyip (10 -15 saniye kadar) 3 4 defa titreşime kendisi geçiyor, zar zor parmak izi ekledikten sonra ise tuş kilidini kapattığımda kendi kendine açılıyor ayrıca kilit ekranını açmak istediğimde tek parmağımı tanıttığım halde 10 parmağımın 10'uyla da parmak izi kilidini açabiliyorum nasıl bir problemle karşı karşıya olduğumu bilmiyorum. Ne yapabilirim.

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Aynı sorun bende de var üstüne ghost screen de var xiaomiden soğuttu

Oyla:

mehmetgollu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 5
Konular
4
Cihazı rootlayip persisst klasorunu silip deneyin lutfen

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rootlayabilirim ama persist klasörünü nasıl silebileceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
[doublepost=1515692383,1515692313][/doublepost]Bir de rootlayınca Samsung tel gibi değer veriyor mu rootlu diye yoksa başa dönebiliyor muyuz
[doublepost=1515692461][/doublepost]
Aynı sorun bende de var üstüne ghost screen de var xiaomiden soğuttu
Aynen çok soğudum mi5s den yoksa hız performans mükemmel ötesi

Oyla:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Rootlayabilirim ama persist klasörünü nasıl silebileceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
[doublepost=1515692383,1515692313][/doublepost]Bir de rootlayınca Samsung tel gibi değer veriyor mu rootlu diye yoksa başa dönebiliyor muyuz
bunu twrp ile flashlayın.Es dosya yöneticisi indirip oradan silebilirsiniz.

Oyla:

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
İyi akşamlar Mi5S 4/128 telefonum var parmak izi ile ilgili bir problemim oluştu. Telefona parmak izi eklemek istediğim zaman algılamıyor, 3 4 defa yaptığım zaman bir müddet bekleyip (10 -15 saniye kadar) 3 4 defa titreşime kendisi geçiyor, zar zor parmak izi ekledikten sonra ise tuş kilidini kapattığımda kendi kendine açılıyor ayrıca kilit ekranını açmak istediğimde tek parmağımı tanıttığım halde 10 parmağımın 10'uyla da parmak izi kilidini açabiliyorum nasıl bir problemle karşı karşıya olduğumu bilmiyorum. Ne yapabilirim.
Aynı sorun bende de oldu. Rom yükledikten sonra başıma geldi yalnız. Denemediğim şey kalmadı özellikle 8.3.5 de daha sıkıntılı. Şu anda miuipro kurdum bir nebze daha iyi. 10 denemeden 5-6 si başarılı. Eğer bir şekilde çözebilirsiniz yöntemi paylaşırsanız çok sevinirim.

Oyla:

Dtl1990

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emine
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
10
Aynı sorun bendede olmaya başladı parmak izimi 10 denemede bir açabiliyorum mi6 global 9.0.2 yüklü rom değiştirmeden bunu çözmenin yolu yokmu?

Oyla:

mehmetgollu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 5
Konular
4
Aynı sorun bende de oldu. Rom yükledikten sonra başıma geldi yalnız. Denemediğim şey kalmadı özellikle 8.3.5 de daha sıkıntılı. Şu anda miuipro kurdum bir nebze daha iyi. 10 denemeden 5-6 si başarılı. Eğer bir şekilde çözebilirsiniz yöntemi paylaşırsanız çok sevinirim.
aynen ben de rom yükledikten sonra oldu neden oldu bilmiyorum telefonu aldığım kişi parmak izi sensörünün olduğu yerde ufak bir çizik var dedi ondan oluyordur dedi ama çözemedim değişim de olmuyor. Eğer çözersem mutlaka paylaşırım.

Oyla:
Üst Alt