İpucu mi5s parmak izi sorunu Çözüm

Sizce işe yarıyor,mu bu yöntem

• Kullanılan toplam oy
    19

Serkann2525

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi5
Konular
4
Merhaba arkadaşlar mi5s kullanan arkadaşlar bilir Parmak izi sorunlu arada takiliyordu kafasina gore bir gorup bir gormuyor du XD
Yapmış olduğum yontem ile bu sorunu %90 halledebiliyoruz

ilk olarak parmak izi eski kayitlari silin ve yeni parmak izi tanitirken acele etmeden parmaginizi sensore koyup 5-6 saniye bekletin her bir parmak izi için bu geçerli.!
Düne kadar parmak izimi kafasina gore bir görüp bir görmeyen telefon Bu yontem ile denemelerimde 50/48 basarili oldu. Umarim sizlerede faydasi olur

mi5s parmak izi ile tus kilidi Test
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

batuozalp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 9T, MIX 2S
Meslek
Paramedik
Konular
14
Serkan hocam konu için elinize sağlık, bende bir mi5s kullanıcısıyım ancak böyle bir sorun ile hiç karşılaşmadım. Farklı bir problem olmasın

sanatkar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
metin
Cihazım
xiaomi 5s
Konular
0
açıkçası ben yeni aldım telefonu ve bu sorundan acayip sıkıldım. birde alakasız (telefona yuklenmedıgım halde) kasma sorunu yaşıyorum. bir sürü inceleme üzerine aldığım telefondan sogudum resmen. ilk olarak alır almaz güncel rom attık (8.0.3.0). sonra direk ekrana kırılmaz cam işledim. önceleri kırılmaz ekran filminden kaynaklı sandım. sonuçta bir miktar cukurda kalıyordu. ama anladığım onunla ilgili değil. kafasına göre bir okuyor bir okumuyor. birde sizin taktiği deneyelim bakalım.olur olmaz yerde takılıyor. ne geri tusu nede home tusu calısıyor. arka plan tusundan sıfırlayıp geri geliyor. oyun falanda yuklu değil. giderek sogumaya baslayacagım. ya yukledıgım 8.0.3.0 romu yuzunden oldu. yada oluru bu telefonun.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
açıkçası ben yeni aldım telefonu ve bu sorundan acayip sıkıldım. birde alakasız (telefona yuklenmedıgım halde) kasma sorunu yaşıyorum. bir sürü inceleme üzerine aldığım telefondan sogudum resmen. ilk olarak alır almaz güncel rom attık (8.0.3.0). sonra direk ekrana kırılmaz cam işledim. önceleri kırılmaz ekran filminden kaynaklı sandım. sonuçta bir miktar cukurda kalıyordu. ama anladığım onunla ilgili değil. kafasına göre bir okuyor bir okumuyor. birde sizin taktiği deneyelim bakalım.olur olmaz yerde takılıyor. ne geri tusu nede home tusu calısıyor. arka plan tusundan sıfırlayıp geri geliyor. oyun falanda yuklu değil. giderek sogumaya baslayacagım. ya yukledıgım 8.0.3.0 romu yuzunden oldu. yada oluru bu telefonun.

Ben e aynı sürümü kullanıyorum hocam ve hiç bir sorun yok. Sadece dün dışarıdan geldiğimde aşırı soğuktu o anda bir kaç defa tanımadı ama sonra düzeldi. Bir de aynı parmağı birden fazla tanıtın bence. :)

Mysterious07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Oneplus 5
Konular
0
İnternette baya izlediğim inceleme videolarında edindiğim izlenime göre çin romunda parmak izi gayet stabil çalışıyor.Sorunlu olanlar global romlu olanlar.Demekki yazılımla düzelicek bir sorun..

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
İnternette baya izlediğim inceleme videolarında edindiğim izlenime göre çin romunda parmak izi gayet stabil çalışıyor.Sorunlu olanlar global romlu olanlar.Demekki yazılımla düzelicek bir sorun..
Stable romlarda pek sorun yok ama developer romlarda parmak izi berbat

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Ben e aynı sürümü kullanıyorum hocam ve hiç bir sorun yok. Sadece dün dışarıdan geldiğimde aşırı soğuktu o anda bir kaç defa tanımadı ama sonra düzeldi. Bir de aynı parmağı birden fazla tanıtın bence. :)
sogukta calismiyor bazen dogru ama global rom basarili parmak izi okuyucusu

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
romu mi flash ile yeniden temiz kurulum yap ve ayni parmagi defalarca tanitma yapman gereken 1 parmagi 1 kez tanitmak her pozisyonda kaydet parmak izini
son olarak orjinal kilit ekranini kullan

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Haftalık xiaomi.eu rom kullanıyorum.Özellikle bu haftaki sürümde parmak izi çok güzel çalışıyor.

Üst Alt