Mi5S mi Xperia Z5 mi almalıyım?

Mi5S mi Xperia Z5 mi ?

• Xiaomi Mi5S

Oy: 5 83,3%
  • Sony Xperia Z5

Oy: 1 16,7%

• Kullanılan toplam oy
    6

hfrknyldrm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
furkan
Cihazım
huawei p6
Konular
1
arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi telefon alacam ve xiaomi mi 5s ile sony xperia z5 arasında kararsız kaldım.bu konudaki yorumlarınızı ve fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.genel olarak günlük kullanım amacı ile kullanıyorum telefonu:Sosyal medya, biraz müzik,fotograf vs. oyun oynayan birisi değilim. nedenleriyle birlikte hangisini almamı önerdiğinizi yazarak yardımcı olabilirseniz sevinirim :)

h4lil20

Security
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
xiaomi mi5s
Meslek
Güvenlik
Konular
8
Günlük kullanım amacıyla kullanıyosan 2 telefonda fazlasıyla işini görür benim fikrim fiyat ve tasarım açısından Mi 5s derim.
Bende şuan mi 5s kullanıyorum bundan önce Sony z3 Compact kullanıyodum 2-2.5 yıl kadar kullandım.
Ben Sony z5 in tasarımını hiç beğenmedim plastik oyuncak gibi ve kaba duruyo zevk meselesi tabi.
Bence Mi5s derim hem fiyat olarak daha uygun hem tasarım olarak z5den daha şık duruyo ve günlük kullanımda farkedilmez ama işlemci olarakta daha üstün bi işlemci kullanıyor.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Yaptığın anketin sorduğun sorunun cevabı hâlbuki okadar basitki. Kurda kuzu severmisin sormak gibi birşey gelmişsin mıuı ve xiaomi portalina Sony diyorsun:)

Üst Alt